Як виконати курсову роботу за допомогою інтернету?

як виконати курсову роботу з допомогою інтернету?

Вам знадобиться
 • Доступ до інтернету
 • Хороша грамотність
 • Час
Інструкція
 • . 1

  З появою інтернету проблема з написанням курсової зійшла нанівець. Зробити це простіше простого! Але все ж — як? Сформулювати мету курсової роботи — і вперед. Головне — не користуватися готовими роботами, щоб не бути спійманим на плагіаті.

 • . 2

  По-перше, потрібно дізнатися як визначити завдання курсової роботи. Завдання формулюються у вступі, і, як правило, бувають дуже скромні: дослідити яке явище, мало освітлене в літературі, або вивчити його в умовах знайомої автору ситуації. Чи не йде мови про наукову новизну або висунення будь-яких гіпотез. Головне — гарненько вивчити потрібну тему і зробити на цій основі певні висновки. Проте зробити це можна лише після написання основного тексту курсової.

 • . 3

  Інтернет надає широкі можливості для пише, але як скласти план курсової роботи, він підказати не зможе. Це потрібно зробити самому. Втім, якісь інструкції можна знайти і в мережі. Важливо пам’ятати, що план повинен бути чітким, дуже логічним. Є готовий каркас: вступ, два розділи, висновок, список літератури, додатки (за бажанням). Виходячи з цього можна подумати, що послужить основою для глав. Перша глава припускає занурення в широкий контекст, а друга — конкретику, власне дослідження.

 • . 4

  Як оформити зміст курсової роботи? Різні інтернет-джерела полегшать завдання складання списку літератури та оформлення різних виносок. Однак при написанні роботи потрібно користуватися відсканованими версіями посібників, де вказуються всі вихідні дані — видавництво, рік випуску і т. д. Крім того, курсова робота передбачає більш-менш рясне цитування важливих джерел, і після кожної цитати повинна йти виноска із зазначенням номера книги (згідно нумерації, даної в списку літератури) і сторінки.

 • . 5

  Все вищесказане підкаже як виконати курсову роботу самостійно. Однак не слід забувати регулярно консультуватися у керівника з приводу її написання, оскільки ігнорування такого важливого моменту може в підсумку перекреслити всі докладені труди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :