Як використовувати черепашки для декорування?

як використовувати черепашки для декорування ?

Вам знадобиться
 • Мушлі
 • Клей
 • Фарба
 • Додаткові елементи
Інструкція
 • . 1

  Морські мушлі завжди вважалися відмінним матеріалом для створення гарного дизайну, адже за їх допомогою можна зробити дійсно цікаві та оригінальні елементи декору. Черепашки — це такий матеріал, який завжди нагадуватиме людині про відмінно проведений час на березі моря.

 • . 2

  Тому сьогодні досить поширеним питанням вважається те, як використовувати черепашки в декорі і дизайні приміщення? Це не складно. Достатньо мати при собі морські черепашки та інструменти для роботи з ними. При цьому варто пам’ятати, що лише правильне поєднання даного матеріалу з іншими елементами декору може дати бажаний результат. А так як форма черепашок найчастіше є оригінальною, то вони відмінно виглядатимуть з дзеркальними і скляними предметами інтер’єру.

 • . 3

  Якщо в певний момент під рукою не виявилося такого матеріалу, то мушлю попросту можна намалювати. При цьому, для того, щоб зрозуміти, як намалювати черепашку правильно, варто знати, що основним елементом даного зображення буде вважатися їх незвичайна форма. Спочатку рекомендується уважно вивчити сам візерунок обраного різновиду черепашки, так як саме штрихування і візерунок надають їй оригінальність і незвичайну форму. Не менш важливим елементом вважається конус, який схожий на вухо. Адже саме з нього і варто починати малювати це зображення.

 • . 4

  Виходить, що такий дивовижний матеріал можна як привести з моря, так і зробити самостійно. Але, як зробити черепашку своїми руками так, щоб надалі її можна було використовувати для оформлення приміщення? В принципі, її можна зробити за допомогою різноманітних матеріалів, але одним з найпоширеніших все одно вважається папір. Отже, спочатку робиться заготовка, а вже потім йде процес її оформлення. Для цього, за допомогою певної кількості рухів під виглядом загинання, робиться сама форма мушлі.

 • . 5

  Таким чином, відповідь на питання, як зробити черепашку з паперу, досить простий, якщо людина, хоча б знає, що таке орігамі. Починається все з приготування квадрата і закінчується все з заправки всередину виробу під виглядом окремо створеного хвостика. У результаті повинна вийти черепашка, яка максимально нагадує справжню. Папір при цьому використовується будь-яка. А якщо підібрати її всіляких забарвлень, то в підсумку можна вийти справжній пляж з черепашок. Крім цього, подібні елементи красиво виглядають і при прикрасі ними акваріума, хоч і не сьогодення.

 • . 6

  З цим все досить просто, але як намалювати черепашку з перлиною? Для цього спочатку малюється овальний коло з додатковими елементами, такими як величезні арочні лінії. Але, варто враховувати те, що черепашка буде відкрита і всередині неї повинна розташовуватися перлина. Другим етапом є малювання основної фігури, а вже потім відображається верхня частина основи для молюска. І нарешті, наостанок залишається просто прикрасити картинку.

 • . 7

  Таким чином, черепашки, як намальовані, так і привезені з моря можна використовувати в якості декору при оформленні будь-якого приміщення. Головне знати, як це все разом краще поєднувати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :