Як використовувати лікарські рослини?

як використовувати лікарські рослини?

Вам знадобиться
 • Лікарські рослини
 • Правильне застосування
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  У першу чергу, не варто забувати, що лікарські рослини — це теж медикаменти. Вони можуть мати побічні ефекти, їх потрібно приймати правильно, щоб не завдати шкоди власному організму. Лікуючого лікаря в обов’язковому порядку потрібно розповідати, які рослини використовуються для лікування, потрібно враховувати думку доктора з цього приводу.

 • . 2

  Однією з переваг лікарських рослин в тому, що при їх купівлі практично ніколи не потрібно рецепт. Вони продаються в аптеках у своїй природній формі: листя, коріння, сухофрукти, квітки. Так само існує інша форма — це мікстури або таблетки. Лікарські рослини, безсумнівно, приносять користь. Але потрібно враховувати і побічні дії.

 • . 3

  Наприклад, мало хто знає, що звичайний Gingko biloba може викликати кровотечу. А Кава підсилює дію ліків снодійного і розслабляючого дії. Також, будь-які лікарські рослини можуть викликати алергію. Не вивчено дію багатьох рослин на організм під час вагітності та лактації. Так що з цим теж варто бути обережним.

 • . 4

  Починати прийом лікарських рослин в будь-якій формі потрібно з невеликих доз. Не варто приймати більше одного виду рослини за один період. Інакше складно буде зрозуміти, який саме засіб викликає неприємні побічні ефекти. Дуже багато лікарських трав можуть бути використані в косметичних цілях. Лікарські рослини в аптеці купуються для корекції зовнішності. Багато відвари використовуються як ополіскувачі для волосся, створюються тоніки для шкіри.

 • . 5

  З них робляться і засоби по боротьбі з проблемами шкіри, таких як висип, підвищена робота сальних залоз, зморшки. Що стосується такого засобу, як відвар з листя кропиви, то він зарекомендував себе як прекрасний засіб при недокрів’ї. Цей відвар дуже добре піднімає рівень гемоглобіну в крові і кількість еритроцитів. Примітно, що якщо раніше лікування травами було популярно тільки в країнах третього світу, то зараз цей вид лікування все більш популярний в Європі і США.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :