Як використовувати стільниковий телефон як модем?

як використовувати стільниковий телефон як модем?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Комп’ютер
 • Usb-кабель
Інструкція
 • . 1

  Більшість сучасних стільникових телефонів можна використовувати як модемів, для того щоб забезпечити стаціонарного комп’ютера або ноутбука вихід в інтернет. При цьому, не варто забувати про те, що стабільність каналу з’єднання і пропускна здатність будуть вельми низькими. Проте, такий спосіб може іноді дуже виручити. Отже, як використовувати стільниковий телефон як модем?

 • . 2

  Для того щоб використовувати стільниковий телефон як модем, в першу чергу необхідно забезпечити з’єднання комп’ютера і телефону. Це можна зробити за допомогою usb-кабелю, інфрачервоного порту або Bluetooth. Потім, на мобільному телефоні необхідно увімкнути в налаштуваннях функцію використання апарату як модема. Назва даної функції в різних моделях телефонів може відрізнятися в залежності від їх виробника.

 • . 3

  Потім, необхідно зайнятися налаштуваннями комп’ютера. В панелі управління потрібно вибрати вкладку «телефон і модем», а потім натиснути кнопку «Додати» для того щоб встановити драйвера модему для підключається телефону. Також, в цій вкладці необхідно вибрати порт, який буде використовуватися модемом.

 • . 4

  Далі, тим, хто хоче дізнатися, як використовувати стільниковий телефон як модем, необхідно відкрити настройки створеного модему, і додати туди рядок ініціалізації, яка визначається кожним стільниковим оператором індивідуально.

 • . 5

  Після цього, можна приступати до настроювання Інтернет-з’єднання з налагодження оператора зв’язку, сім-карта якого встановлена в мобільному телефоні. Налаштування можна попередньо дізнатися, зателефонувавши за безкоштовної гарячої лінії підтримки користувачів даного мобільного оператора. Також, якщо до того як телефон став використовуватися як модем, з телефону просто здійснювався вихід в інтернет, то настройки можна подивитися в профілі Інтернет-підключення мобільного апарату.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :