Як використовувати телефон як мікрофон?

як використовувати телефон як мікрофон ?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Програма Webcamera Plus
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Останнім часом, програми для спілкування з аудіо і відео за допомогою Інтернет-з’єднання, отримали велике поширення за рахунок своєї зручності і низької ціни. Для забезпечення двостороннього зв’язку необхідні мікрофон і веб-камера. У разі якщо цих інтерфейсів на комп’ютері немає, на допомогу прийде мобільний телефон. Отже, як використовувати телефон, якщо мікрофону і веб-камери немає.

 • . 2

  Для цього знадобиться спеціальна програма. Цю програму після скачування потрібно встановити на комп’ютер і мобільний телефон. Після цього, необхідно синхронізувати ці пристрої для того, щоб комп’ютер зміг розпізнати мікрофон і камеру мобільного телефону, які планується використовувати.

 • . 3

  Для мобільних телефонів, які працюють на операційній системі Windows Mobile, є кілька таких програм, наприклад, Webcamera Plus. При виборі програми, необхідно проявити уважність, так як деякі програми не розпізнають мікрофон телефону.

 • . 4

  4. Також, для того, щоб програма працювала коректно і синхронізація комп’ютера з телефону пройшла успішно, тим, хто хоче дізнатися, як використовувати телефон як мікрофон, необхідно встановити одну з таких сполук: 3 G / GPS, USB. Wi-Fi або Bluetooth, яке підтримується обома пристроями. Після синхронізації комп’ютера і телефону, можна спокійно користуватися програмами для спілкування, використовуючи при цьому мобільний апарат як мікрофон.

 • . 5

  Якщо телефон, який планується використовувати як мікрофона, працює не на операційній системі Windows Mobile, можуть використовувати додаток Warelex Mobiola Microphone v 1. 00. Ця програма знаходиться в загальному доступі для скачування, і підходить для більшості моделей мобільних телефонів. Вона прекрасно працює з такими додатками для інтернет — спілкування, як Skype, Yahoo і подібними їм.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :