Як використовувати телефон як навігатор?

як використовувати телефон як навігатор ?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Вихід в Інтернет
Інструкція
 • . 1

  GPS-навігатор вельми зручна річ, особливо в далеких поїздках по незнайомій місцевості. Але придбання такого зручного гаджета не завжди можливо. У цьому випадку, не варто зневірятися, на допомогу може прийти мобільний телефон. У використанні стільникового телефону в якості навігатора є свої плюси. По-перше, телефон завжди під рукою, а по-друге, немає необхідності витрачати гроші на навігатор. Отже, як використовувати телефон для того, щоб знайти потрібну адресу

 • . 2

  У першу чергу необхідно переконатися, що мобільний телефон працює з Java-додатками, і підтримує функцію навігації GPS, так як без цих умов, використовувати телефон як навігатора буде неможливо. Список функцій, які має телефон, можна подивитися в інструкції з використання або на сайті виробника.

 • . 3

  Далі, якщо в стандартній прошивці вони відсутні, на телефон, необхідно, завантажити і встановити карти. Для цього можна використовувати такі безкоштовні сервіси: Яндекс Карти, Mail Maps, Google Maps, Navifon, а також платні карти Navitel. Не варто забувати про те, що при скачуванні карт прямо з мобільного телефону, мобільним оператором береться плата за використаний трафік, тому можна завантажити карти з комп’ютера, а потім перекинути їх на мобільний апарат. Ті, хто хоче дізнатися про те, як використовувати телефон як навігатор, повинні пам’ятати про те, що, перед тим, як завантажити карти, необхідно вибрати модель телефону і операційну систему, встановлену на ньому. В іншому випадку, при роботі з картами, траплятимуться збої.

 • . 4

  Деякі телефони мають вбудовані карти і не вимагають спеціальних налаштувань. До таких телефонами відносяться мобільники iPhone, Nokia і деякі інші. Але, навіть маючи такий телефон, картки необхідно оновлювати. Це робиться для того, щоб мати актуальну інформацію, адже будуються нові дороги будинку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :