Як використовувати телефон як пульт?

як використовувати телефон як пульт ?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Телевізор
 • Програма Samsung Remote
Інструкція
 • . 1

  Найчастіше, при перегляді телевізора, пульта від нього під рукою не виявляється. При цьому, мобільний телефон завжди лежить поруч. І волею неволею, в цьому випадку, багато хто думає про те, що було б чудово використовувати стільниковий апарат у якості пульта. Виявляється, це цілком здійсненно. Телефони на базі операційної системи Android, можна використовувати замість телевізійного пульта. При цьому, варто пам’ятати про те, що розпізнають такий пульт, як правило, можуть тільки сучасні моделі телевізорів. Отже, як використовувати телефон замість телевізійного пульта?

 • . 2

  У першу чергу необхідно встановити між телефонів і телевізором з’єднання. Зробити це можна за допомогою Wi-Fi роутера, який об’єднає обидва пристрої в одну мережу. Після цього, необхідно завантажити на телефон програму Samsung Remote. Варто відзначити, що дана програма працює тільки з телевізорами марки Samsung, для інших марок необхідно встановлювати інші програми.

 • . 3

  Після закінчення установки даної програми на телефоні, потрібно її відкрити. Далі тим, хто задався питанням, як використовувати телефон як пульт, необхідно включити телевізор, в програмі Remote натиснути клавішу «Refresh» для того, щоб виявити телевізор і підключитися до нього по Wi-Fi мережі. На екрані телевізора, після цих дій, має з’явитися повідомлення про дозвіл підключення до телефону. При підтвердженні даного повідомлення, за допомогою клавіш на телефоні, можна буде управляти телевізором.

 • . 4

  Використання стільникового телефону в якості пульта в мережі Wi-Fi набагато зручніше підключення через інфрачервоний порт, яке раніше використовувалося для цієї функції. Незручність полягала в тому, що при використанні інфрачервоного порту для використання телефону як пульта, необхідно було перебувати від телевізора на відстані не більше 1 метра.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :