Як використовувати телефон як точку доступу?

як використовувати телефон як точку доступу?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Напевно, комп’ютер, з можливістю виходу в Інтернет, є у більшості жителів країни. Але все-таки частина людей, не може собі дозволити мати вихід в Інтернет. Найбільш часто причина цього технічна. Тому, багато хто змушений користуватися USB-модемом. Не всі знають, що можна не купувати такий модем, а налаштувати свій мобільний телефон як точки доступу і забезпечити при цьому бездротовий Інтернет в зоні її дії. Отже, як використовувати телефон замість модему для забезпечення виходу в Інтернет?

 • . 2

  Дуже важливим моментом використання стільникового телефону в якості точки доступу, є відсутність необхідності скачування і встановлення яких-небудь додаткових програм. У першу чергу, необхідно налаштувати телефон. Для цього потрібно зайти в меню апарату і вибрати пункт «Налаштування». У налаштуваннях необхідно вибрати розділ «Мережа», а в цьому розділі зайти у вкладку «Модем і точка доступу». У цій вкладці необхідно натиснути клавішу «Встановлення точки доступу».

 • . 3

  У графі SSID Мережі потрібно вписати найменування мережі. Як правило, більшість людей використовують як найменування марку телефону. У графі «Безпека», потрібно за замовчуванням залишити настройку захисту доступу від сторонніх, а в графі «Пароль», потрібно ввести придуманий пароль, який повинен складатися не менше ніж з восьми символів. Після цього можна зберегти налаштування і поставити галочку у віконці, про підключення цієї точки доступу.

 • . 4

  Після налаштування телефону тим, хто задався питанням, як використовувати телефон як точку доступу, потрібно налаштувати комп’ютер. На комп’ютері необхідно запустити пошук Wi-Fi мереж і знайти мережу телефону, яка буде під ім’ям, яке їй було дано при налаштуванні телефонного апарату. Після цього, можна до неї підключатися. Виходити в Інтернет можна буде після того, як система Windows сповістить про успішне підключенні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :