Як використовувати телефон як вебкамеру?

як використовувати телефон як вебкамеру ?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Комп’ютер
 • Usb-шнур
Інструкція
 • . 1

  Для спілкування в Skype, відеозйомки тощо, необхідна відеокамера. У випадку з комп’ютером, необхідна вебкамера. Зараз, практично в будь-якому магазині електроніки можна придбати цю річ. Найпростіша вебкамера коштує зовсім недорого. Але якщо можливості придбати вебкамеру немає, або її не виявилося під рукою в потрібний момент, то можна скористатися мобільним телефоном, оснащеним камерою. Отже, як використовувати телефон як вебкамери.

 • . 2

  Для того, щоб використовувати стільниковий телефон як вебкамеру можна підключити його до комп’ютера. Перед цим необхідно запам’ятати вміст і назва папки телефону, в яку зберігаються зображення і відео з вбудованої камери мобільного апарата. Після цього, необхідно зберегти настройки за замовчуванням, або ж визначити для збереження зображень потрібну папку.

 • . 3

  Далі, необхідно включити камеру, записати потрібне відео і натиснути кнопку «Зберегти» для того, щоб даний файл зберігся в визначеної раніше папці.

 • . 4

  Після цього, необхідно зайти в цю папку і знайти даний файл за датою його створення або імені, а потім скопіювати його на комп’ютер.

 • . 5

  Що робити тим людям, які хочуть знати, не тільки як використовувати телефон як вебкамеру, але і як керувати камерою телефону з комп’ютера? Для цього, необхідно встановити на комп’ютер Data Exechange Software і AT-команди. Також, в такому випадку можна використовувати спеціальний софт Mobile Web Camera, який продається в Інтернеті. Якщо купити дану програму не представляється можливим, то можна завантажити безкоштовну демо-версію цього продукту. Mobile Web Camera складається з двох частин. Перша частина-це програми, яку потрібно встановити на телефон. Друга — це драйвера для операційної системи Windows, які забезпечують сумісність роботи різних додатків для прийому відеофайлів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :