Як використовувати телефон?

як використовувати телефон?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Сучасний мобільний телефон являє собою не просто пристрій, який здатний приймати і здійснювати дзвінки і відправляти смс, а багатофункціональний девайс. З кожним роком кількість функцій і додаткових можливостей стільникових телефонів зростає. З цієї причини, все більша кількість власників цікавить питання, як використовувати телефон.

 • . 2

  Найпоширенішим і відомим способом використання мобільного телефону не за призначенням, є його експлуатація як модему. Крім того, що з самого апарата можна виходити в Інтернет, його можна використовувати і як компактного модем для комп’ютера. Для того, щоб користуватися телефоном як модемом, необхідно спочатку підключити його до комп’ютера. Підключення можливо через usb-кабель або за бездротовою технологією Bluetooth. Після підключення і розпізнання комп’ютером телефону, необхідно на першому встановити ті ж налаштування, що і на мобільному апараті. Це можна зробити в меню панелі керування пристроями.

 • . 3

  Також, тим, хто хоче знати, як використовувати телефон, буде цікавий той факт, що його можна використовувати як веб-камери (за умови, що телефон має вбудовану камеру) і мікрофону. Для використання цих можливостей, необхідні спеціальні програми, типу PC Suite і Webcamera Plus. Дані програми, для своєї марки телефону, можна скачати в Інтернеті. Після скачування та їх установки на телефон і комп’ютер, необхідно синхронізувати пристрої та зробити необхідні настройки. Тут важливо пам’ятати про те, що потрібно використовувати ті програми, які сумісні з моделлю мобільного телефону. В іншому випадку, функції веб-камери або мікрофону будуть працювати на комп’ютері не коректне.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :