Як використовують мотоблок?

як використовують мотоблок?

Вам знадобиться
 • Мотоблок
 • Спеціальні пристосування
Інструкція
 • . 1

  Кожен, хто має свій власний ділянку землі, знає, що грунт перед посадкою дуже важко обробляти. Для того щоб полегшити роботу на дільниці, були розроблені різні допоміжні засоби. Одним з таких засобів є мотоблок, головне завдання якого — це обробка землі. Але так само з його допомогою можна обробити грунт на невеликих ділянках, косити траву за допомогою роторної косарки, прибирати сніг за допомогою лопати-відвалу, перевозити вантаж на невеликі відстані, перекачувати воду, висаджувати картоплю за допомогою спеціальної картоплесаджалки.

 • . 2

  При роботі з цією машиною оператор йде по землі, а все управління проводиться руками. Якщо мотоблок обладнаний валом відбору потужності, то на нього можна встановити сінокосарку, ізмельчатель гілок, дробарки для корму та інші пристосування.

 • . 3

  Щоб почати орати мотоблоком, спочатку потрібно зняти транспортувальні колеса, після чого встановити на нього грунтозачіпки. Поставивши мотоблок на висоту, мінімум 150 міліметрів, потрібно провести регулювання опорної п’яти кола, яка повинна бути паралельна поверхні оброблюваної грунту.

 • . 4

  Встановивши кермо мотоблока по центру, візуально визначивши центр земельної ділянки, і, поставивши мотоблок на початок ділянки, можна нарізати першу борозну. Дійшовши до протилежного краю ділянки землі, щоб почати нарізати наступну борозну, мотоблок повинен бути розташований з лівого боку паралельно по відношенню до поораної першій смузі.

 • . 5

  Використовуючи мотоблок для оранки, потрібно не підштовхуючи вести його з нахилом в десять градусів по відношенню до плуга. Ведучи мотоблок по краю гребеня нарізаною смуги, вийде добре зораний ділянку, борозни і гребені будуть рівно сформовані, і будуть необхідної глибини, а також зменшиться навантаження на двігательМотоблокі є садово-городньої технікою, завдяки якій можна легко виконувати безліч різних сільськогосподарських робіт.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :