Як вилікувати лупа на голові, якщо шампунь не допомагає?

як вилікувати лупа на голові , якщо шампунь не допомагає?

Вам знадобиться
 • Яйця
 • Мед
 • Рослинна олія
Інструкція
 • . 1

  На жаль, багато шампуні від лупи містять дуже багато хімічних речовин, і тому малоефективні. Вони мають дуже короткий дію, і через якийсь час, лупа з’являється знову. Використовуючи їх, можна позбутися лупи на один вечір, але вилікувати лупу назавжди вони не зможуть. Як вилікувати лупа на голові якщо шампуні не допомагають? Потрібно скористатися перевіреними народними засобами. Щоб відхід був правильним, потрібно намітити дні, за якими слід проводити лікувальні процедури. До процесу потрібно підходити серйозно і ретельно. Можна заготовити заздалегідь — за тиждень або навіть за місяць вперед необхідну кількість компонентів, за допомогою яких буде проходити лікування.

 • . 2

  Одним з найбільш поширених рецептів, як видалити лупу, є наступний: компрес з одного яйця, чайної ложки меду і двох чайних ложок рослинного масла. Причому, потрібно робити укутування гарячим рушником, після того, як дана суміш втерта в шкіру голови. Така процедура покращує кровообіг і сприяє відходженню лупи. Її можна робити часто, адже компоненти не небезпечні для шкіри, а навпаки корисні. Після компресу можна вимити голову шампунем, але не слід намалювати голову більше одного разу, щоб не усунути ефект укутування. Такий звичайний спосіб як вилікувати лупу народними засобами, якщо шампунь від лупи не допомагає.

 • . 3

  При лікуванні, потрібно звернути увагу і на такі чинники: якість води, занадто сухе повітря, депресія або нервові потрясіння, продукти, що вживаються в їжу. Все це може викликати свербіння і подразнення, внаслідок чого, з’являється зазвичай дрібна і суха лупа. Як правило, волосся виглядає добре, але лупа падає на плечі і робить проблему очевидною. Як виглядає лупа якщо волосся жирне? Найчастіше така лупа крупніше сухий, лусочки сальні, як і коріння волосся. Вид волосся, при цьому, дуже неохайний, так як вони зайве блищать, склеюються в окремі пасма, а луска лупи застряють біля коріння. Також, може бути присутнім свербіж. При такій лупи, небажано використовувати масла для лікування: вони зроблять волосся ще більш жирними. Слід обов’язково завести чисту дерев’яну гребінець, масажну щітку, а також дрібні гребені — так проблема, як прибрати лупа з голови, стане легко вирішуваною.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :