Як вилікувати нежить вагітної без шкоди для здоров’я?

як вилікувати нежить вагітної без шкоди для здоров'я?

Вам знадобиться
 • Вільний час
 • Трохи винахідливості
 • Мед
Інструкція
 • . 1

  Мабуть, всім і кожному відомо про те, що при вагітності вживати медикаменти не тільки вкрай небажано, а й навіть небезпечно. Будь-яка дрібниця може негативно позначитися на розвитку ембріона. Але майбутні мами абсолютно нічим не захищені навіть від простого нежитю. Звичайно, нежить з часом пройде сам, але ця інфекція зовсім не потрібна дитині.

 • . 2

  Про те, як вилікувати нежить, вагітної варто задуматися, як тільки на те з’являться причини. І найпростішим способом стане гарячий чай (ні в якому разі не обпалює) або ж тепле молоко з медом. Обов’язково перед сном, і відразу в тепле ліжко. Ніяких таблеток, навіть найшкідливіших, приймати не можна. Якщо на ранок з’ясовується, що організму стало легше і нежить пропадає, значить мед — саме воно.

 • . 3

  Дієвим засобом також стане сіль. Її не потрібно їсти або гризти, достатньо розвести у воді, досить чайної ложки на склянку, і промити цією водою ніс. Також, як лікувати нежить у немовлят. Тільки для маленьких потрібна менша концентрація. Найчастіше сіль допомагає. В іншому випадку, саме час вирішити що нежить неабиякий, і лікувати його потрібно більш радикально. Чи варто нагадувати, що без таблеток і крапель?

 • . 4

  Перед тим, як полегшити нежить, потрібно заздалегідь до цього підготуватися. Не тільки фізично, а й морально. Далеко на кожна дівчина погодитися сидіти над каструлькою і дихати відваром картоплі, накрившись рушником. А треба. «Бульйон» від варіння картоплі в мундирі — відмінний помічник у лікуванні.

 • . 5

  Дані методи лікування є загальними, що не спрямованими на певний вид нежиті, дізнатися який може лише лікар. Але, на жаль, не завжди є можливість звернутися в поліклініку. Для таких моментів корисно знати, як виявляється нежить. Варто відзначити, що на крайніх строках вагітності нежить — це нормальний прояв зміни організму, і, найчастіше його не лікують.

 • . 6

  Якщо народні методи не допомогли, значить нежить досить сильний, для того, щоб, все ж, вдатися до лікування медикаментами. Але це не означає, що можна взяти будь-яке звичний засіб і ним користуватися. Тільки лікар скаже те, як вилікувати сильний нежить, не зашкодивши дитині. Здоровий новонароджений — це ключ до спокою матері.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :