Як вилікувати нежить за день і що для цього знадобиться?

як вилікувати нежить за день і що для цього знадобиться?

Вам знадобиться
 • Евкаліптова масло
 • Варені яйця
 • Гірчичний порошок
 • Мед
 • Лук
Інструкція
 • . 1

  Багато хто помилково вважає: якщо не лікувати нежить, то він зникне за сім днів, а, якщо все ж лікувати, то за тиждень. Звичайно, таке міркування викликає легку посмішку, проте, як показує обширна медична практика, усунути риніт цілком реально і в більш стислі терміни, але для цього необхідні всі запропоновані рекомендації. Отже, варто розібратися, як вилікувати нежить за день, та й взагалі, чи можливо це.

 • . 2

  Які б дорогі судинозвужувальні медичні препарати придбані не були, немає гарантії, що вже на ранок повернеться нормальне дихання, а все скупчилися мокротиння будуть продуктивно усунені. Ні, в даному питанні обов’язково знадобитися допомога альтернативної медицини, яка пропонує кілька дієвих рецептів продуктивного лікування риніту. Перш за все, необхідно очистити носові проходи від слизу, що скупчився, а для цього доцільно використовувати звичайний сольовий розчин, приготований в домашніх умовах.

 • . 3

  Так необхідно в склянці води розчинити столову ложку кухонної солі, а коли кристалики зникнути, використовувати готовий розчин для якісного промивання порожнини носа. Виконувати таку процедуру рекомендується протягом усього світлового дня, а й на ніч не забути прополоскати опухлий ніс. Після якісного промивання не завадить приготувати краплі, які сприяють швидкому відділенню і виведенню скупчилися мокрот. До речі це народний засіб також актуально при питанні, як лікувати нежить при вагітності.

 • . 4

  Рецепт приготування гранично просто: в рівних кількостях з’єднати свіжовіджатий сік цибулі, розплавлений мед і мильну воду. Всі натуральні компоненти гарненько перемішати в одній ємності, а після, за допомогою піпетки, застосовувати готове ліки за призначенням, тобто закапати в ніс. Звичайно відчуття будуть не найприємніші, оскільки присутні інгредієнти тільки дратують слизову оболонку носа, але вже на ранок від «соплів» і сліду не залишиться.

 • . 5

  Однак це не всі лікувальні дії, які слід виконати в цей подіти. Також не варто забувати про те, що мокротиння не люблять тепло, тому обов’язково потрібно зварити круто два яйця, а після прикласти їх до гайморові пазухи, де, як правило, і нагромаджується шкідлива слиз. Також важливо тримати ноги в теплі, а для цього використовувати теплі шкарпетки і порошок сухої гірчиці. До речі, даний засіб також здатне вирішити проблему-як немовляті вилікувати нежить.

 • . 6

  Такий комплексний підхід до виник захворюванню дозволяє усунути нежить протягом доби, однак для більшої ефективності також не завадить проконсультуватися з фахівцем і використовувати прописані їм медичні препарати. При бажанні ніс можна капати і евкаліптовим маслом, однак заливати в одну ніздрю не більше двох крапель. Подих «пробивається» практично миттєво, але повторювати процедуру можна не більше трьох разів на день.

 • . 7

  Так що способів, як вилікувати швидко нежить дитині, предостатньо, головне — не запускати проблему, інакше вона може придбати хронічний перебіг і спричинити за собою серйозні проблеми для здоров’я.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :