Як вилікувати похмілля в домашніх умовах?

як вилікувати похмілля в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Знати причини виникнення алкогольного синдрому
 • Знати і вміти застосовувати методи запобігають або ослабляють похмілля
Інструкція
 • . 1

  Хто не пив горілки — не знає смаку води! Так говорить одна з народних приказок. За статистикою більше 25% жителів нашої держави для заспокоєння розхитаних нервів вдаються до допомоги спиртного. Такий же відсоток жителів сприймають спиртне як розслабляючого кошти. Одним з найбільш неприємних наслідків хорошого застілля є стан похмілля, по-науковому — алкогольний абстинентний синдром. Так чому настає подібний стан? Іншими словами, це постеффекти, який виникає внаслідок вживання великих доз алкоголю. Природа його виникнення полягає у зміні в клітинах і судинах головного мозку людини. Симптоми похмілля добре відомі: сухість у роті, моторошна головний біль, втрата пам’яті, скачки тиску, загальмованість в діях.

 • . 2

  Але ось, що важливо — організм отруюється не конкретно вжитим алкоголем, а продуктами розпаду оного. Важливим моментом є їжа, що вживається разом з алкогольними напоями. Звідси перший спосіб того як лікувати похмілля — його недопущення. Цього можна досягти, дотримуючись своєрідну дієту. Найбільш привабливими продукту в цьому випадку виглядає картопляне пюре, будь-які соління, мариновані гриби. Така їжа здатна нівелювати вплив навіть міцних спиртних напоїв. Крім того, перед застіллям, під час нього і після необхідно вживати якомога більшу кількість рідини, що забезпечить організм необхідним запасом вологи. Найбільш сприятливо на організм впливає очищена негазована вода. Випити води слід також і перед сном.

 • . 3

  Другим методом того як вилікувати похмілля в домашніх умовах можна вважати стародавній російський спосіб — вживання огіркового або капустяного розсолу. Даний розчин дуже багатий солями натрію і калію, які організм у великих кількостях розтрачує при вживанні спиртного в позамежних дозах. Кислота, вітаміни, мінеральні речовини — це ще не повний список того, що містить розсіл. Головне, щоб розсіл був натуральний і ні в якому разі не мав у своєму складі оцту. Для любителів менш агресивних напоїв підійде зелений чай. Його тонізуючу дію на організм також добре відомо. Не можна використовувати кави, який навпроти забирає вологу з організму за рахунок міститься в ньому кофеїну, а також веде до звуження судин, що ще більше може посилити головний біль.

 • . 4

  Третій спосіб того як вилікуватися від похмілля в домашніх умовах також широко використовувався раніше. До дуже дієвим засобам від похмілля відносять лазню або сауну. Процес потіння під час банних процедур забезпечує виведення з організму токсинів. Але без побоювання скористатися даними способом можуть тільки люди зі здоровим серцем, т. к. лазня робить певне навантаження на цей орган. Простіший альтернативою бані є прийняття черзі гарячого та холодного душу — контрастного душу. Ця процедура також матиме свою дію на ослаблений організм. Категорично не рекомендується похмелитися пивом та іншими слабоалкогольними напоями. Фахівці відзначають сприятливий вплив різних трав’яних відварів. Використовувати їх необхідно в другій половині дня.

 • . 5

  Слід зазначити, що стан похмілля майже ніколи не виникає у людей, які вживають спиртне дуже рідко і в невеликих кількостях, а якщо й трапляється то тільки при неправильному вживанні спиртних напоїв. З препаратів, рекомендованих для зняття похмільного синдрому, слід виділити звичайну аскорбінову кислоту. Іноді ще застосовують бурштинову кислоту і аспірин, але перед застосуванням необхідно проконсультуватися з фахівцем. Також не зайвим буде прийом ударної дози активованого вугілля (це в принципі можна зробити ще ввечері перед сном). При цьому заздалегідь бажано провести найпростішу процедуру промивання шлунка. Для останнього досить випити 3 — 4 склянки чистої води і викликавши блювотний рефлекс спорожнити шлунок. Процедуру бажано повторити кілька разів.

 • . 6

  Цікавим народним засобом того як вилікувати похмілля є використання бджолиного меду. Цей продукт містить безліч мікроелементів, органічні кислоти, різні корисні ферменти. Всі ці складові «розганяють» метаболізм людини і таким чином прискорюють процес обміну речовин. Також в меді міститься фруктоза (часом до 50%), що дозволяє організму швидко подолати наслідки впливу алкоголю. Фруктоза значно прискорює переробку усіх шкідливих складових продуктів розпаду алкоголю, трансформуючи їх у нешкідливі компоненти. Мед необхідно приймати маленькими порціями в обсязі 100 мл. Також, на думку експертів, мед має сенс використовувати безпосередньо під час прийому спиртних напоїв.

 • . 7

  Застосування фізичних навантажень, як спосіб боротьби з похміллям, добре відомий, людям, яким близька тема фізкультури і спорту. Подібні навантаження прискорюють процес виведення з організму шкідливих речовин за рахунок посилюється потовиділення. Вони активізують фільтрацію в нирках людини і добре регулюють судинний тонус (знімають набряки). Важливим моментом, про який не можна забувати — навантаження можуть бути небезпечні для людей страждають на захворювання серця, т. к. значно підсилюють навантаження на цей орган. Доброю альтернативою в такому випадку можуть стати тривалі прогулянки на вулиці без додаткових навантажень, без різких рухів, глибоко дихаючи і насолоджуючись природою і свіжим повітрям.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :