Як вилікувати швидко нежить дитині без ліків?

як вилікувати швидко нежить дитині без ліків?

Вам знадобиться
 • Краплі
 • Спринцовка
 • Лук
 • Часник
 • Морквяний сік
Інструкція
 • . 1

  Нежить у дітей може бути викликаний не лише на простудні хворобами, а й реакцією на один з певних алергенів. У будь-якій ситуації закладеність носа дійсно може виявитися винуватцем розвитку серйозного захворювання у малюка. Тому маленьких дітей при появі нежиті можна лікувати, наприклад, за допомогою різноманітних народних засобів. Ні в якому разі не варто затягувати з таким процесом, як порятунок від нежитю, оскільки наслідки в подальшому можуть бути непередбачуваними.

 • . 2

  Таким чином, якщо жінка не знає, як вилікувати швидко нежить дитині, то, варто відзначити, що спочатку рекомендується почистити його носовий прохід. Адже результатом закладення носа буває недостатнє постачання киснем маленького мозку малюка. З цією метою можна застосовувати як звичайну клізму, так і відповідно, спеціальний назальний респіратор, який продається в будь-якій аптеці. А вже після здійснення даної процедури дозволяється закапування носа краплями, які можна приготувати, наприклад, за допомогою соку моркви. При цьому досить корисним засобом вважається грудне молоко.

 • . 3

  Тому, якщо відповідати на питання, як вилікувати нежить за день, варто відзначити, що спочатку при виникненні перших ознак захворювання у ліжечка дитини необхідно покласти роздавлений часник. Адже саме цей продукт має антибактеріальні властивості. Не завадить і використання розчину на основі морської солі, що призначається для звільнення носового проходу від накопичилася там слизу. А вже потім використовуються такі краплі як, наприклад, Назівін. При цьому необхідно, щоб малюк постійно перебував у приміщенні з вологим повітрям.

 • . 4

  Але, як відомо, таке захворювання може бути не лише у дітлахів, а й у дорослої людини. Тому, потрібно знати, як лікувати нежить при вагітності? Адже деякі ліки, які продаються в сучасних аптеках, містять спирт, який майбутній мамі нічого хорошого не принесе. Крім цього, певні краплі рослинного походження здатні збільшувати тиск, що впливає на працездатність серця малюка. Тому головними засобами лікування нежиті при вагітності вважаються судинозвужувальні краплі, хоч використовуються вони лише в крайніх випадках. Спочатку застосовуються краплі на основі морської солі або ж спринцювання соляним розчином.

 • . 5

  З грудними дітками, все значно складніше. Тому кожна молода мама повинна розуміти, як немовляті вилікувати нежить? Для цього приміщення має бути вологим і туди має надходити свіже повітря. У кількох місцях можна покласти стовчений цибулю, а ноги дитини зігріти грілкою. В якості очищення носа застосовується спринцівка невеликого розміру, а в якості крапель морквяний сік.

 • . 6

  Таким чином, при правильному догляді за дитиною, вилікувати йому нежить можна навіть протягом одного дня. Головне — це дотримання всіх правил і якісний підбір використовуваних засобів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :