Як вилікувати сильний нежить в домашніх умовах?

як вилікувати сильний нежить в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Нежить
 • Трави
 • Інгалятор
Інструкція
 • . 1

  Жодна застуда не проходить без супроводу нежиті. Він доставляє занадто багато дискомфорту і неприємних відчуттів, тому починати його лікувати потрібно якомога раніше. Перед тим, як вилікувати сильний нежить, потрібно мати уявлення, що це таке. Нежить — це реакція слизової носа на яке-небудь роздратування. Клітини, розташовані в носовій порожнині, володіють ворсинками, які в процесі роздратування починають коливатися і виводити рідину, щоб очистити ніс.

 • . 2

  Нежить потрібно виліковувати тому, що він доставляє неприємні відчуття, а також щоб позбутися від можливих наслідків, наприклад гаймориту. Чим раніше почати лікування, тим швидше буде одужання. Особливу увагу слід приділяти вагітним. Враховуючи те, що жінка носить під серцем майбутнього малюка, виникає дуже серйозне питання: як вилікувати нежить вагітної і при цьому не завдати шкоди маляті. Можна скористатися препаратами для лікування нежиті, які сьогодні представлені широким спектром.

 • . 3

  Але краще віддати перевагу народним засобам, які м’яко і без шкоди допоможуть знову знайти здорове дихання. Найстарішим і перевіреним способом лікування вважаються відвари таких трав, як звіробій, ромашка і календула. Щоб приготувати диво — відвар, потрібно взяти по одній чайній ложці кожної травички, залити склянкою окропу і залишити настоюватися. По дві — три краплі отриманого відвару закопувати в кожний носовий прохід кожні двадцять хвилин. До питання, як лікувати нежить у немовляти, слід також підійти з особливою відповідальністю.

 • . 4

  Перш ніж використовувати будь — які кошти потрібно проконсультуватися з педіатром. Та й при вагітності самолікуванням займатися теж не рекомендується. Але навіть з приписами фахівця миттєво вилікувати закладеність носа не вийде. У зв’язку з цим потрібно подумати над питанням, як полегшити нежить, поки дія препаратів не набере потрібної сили і паралельно розглянути ще кілька способів його лікування. Не менш ефективним засобом з народу в боротьбі з нежиттю є інгаляція. Якщо спеціального приладу для цієї процедури немає, то не варто засмучуватися.

 • . 5

  Можна використовувати будь-яку комфортну ємність, в яку слід налити один літр окропу, схилитися над нею і накритися з головою рушником. У воду для інгаляцій потрібно обов’язково додати лікувальні екстракти трав або спеціальні масла. Ще одним хорошим засобом вважається прогрівання, як перенісся, так і гайморових пазух. Для цього знадобиться звичайна картоплина, яку потрібно відварити, не знімаючи шкірки, розрізати на дві частини і загорнути кожну в ганчірочку. Прикладати з обох сторін до гайморові пазухи, а потім і до перенісся.

 • . 6

  У висновку варто підкреслити, що перш, ніж починати що — то лікувати, потрібно спочатку виявити причину появи тієї чи іншої хвороби. У даному випадку визначити, як з’являється нежить, яка його природа. І вже, виходячи з цього, призначати лікування. Тому що в деяких випадках тільки натуральні лікувальні засоби можуть не впоратися з з’явилася хворобою і буде потрібно більш серйозне втручання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :