Як вилікувати вибитий палець швидко?

як вилікувати вибитий палець швидко ?

Вам знадобиться
 • Компрес
 • Картопляний відвар
 • Йод
Інструкція
 • . 1

  Отже, один з найбільш відомих методів як лікувати вибитий палець, це зробити наступний компрес: взяти по одній чайній ложці чистотілу, календули, пижма і низки, заварити їх в 0, 5 літрах гарячої води, настояти хвилин 30. Після того як готовий компрес, необхідно взяти пов’язку, добре намочити її в цій рідині, яку зробили. Далі обмотуємо вибитий палець, і коли пов’язка висохне, знову її намочити. І так повторювати кілька разів — чим більше, тим краще.

 • . 2

  Якщо говорити про те, як лікувати екзему на пальцях, то перше, що необхідно зробити, — це ванночка з картопляного відвару, або ж подрібнити сиру картоплю, потім прикласти до місця ураження. Захворювання це зустрічається дуже часто, його лікувати значно складніше, ніж, наприклад, обмороження пальців. Справа в тому, що для того щоб зрозуміти, як лікувати обмороження пальців, потрібно менше часу, адже достатньо при такому ураженні просто увійти в теплу кімнату. Ні в якому разі не можна робити так, як більшість людей, — засунути руку в гарячу воду, і чекати. Такий спосіб може тільки нашкодити.

 • . 3

  Після того як обморожені пальці трошки освоїлися в теплій кімнаті, лише тоді можна їх занурювати в теплу воду. Але ні в якому разі не в гарячу! Це не варто забувати. Дуже часто в інтернеті можна зустріти питання — поліартрит пальців рук: як лікувати? Тут все складніше, адже найпоширеніший спосіб — лікування за допомогою бруду, а якщо ж говорити про попередження захворювання, то варто відзначити, що в першу чергу потрібно збагатити свій організм вітамінами E і D. Якщо подумати над тим, як лікувати прищеплення палець, то можна дійти до єдиного висновку — якщо немає сильних болів, то можна просто намазати місце ураження йодом і зеленкою. А якщо ж є нагноєння, то однозначно варто йти до хірурга, адже зі здоров’ям краще не жартувати!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :