Як вилікувати забій пальця: методи

як вилікувати забій пальця: методи

Вам знадобиться
 • Забій
 • Перелом
 • Тріщини
 • Нариви
Інструкція
 • . 1

  Удари є супутниками щоденного життя. Часто трапляється так, що потрібно надати допомогу дитині або близькій людині, яка забій палець. Важливо пам’ятати, що для початку потрібно визначити, забій це або перелом. Якщо це все-таки перше, то даний матеріал допоможе визначитися, як вилікувати забій пальця власними силами.

 • . 2

  Необхідно пам’ятати, що якщо людина забій палець, то він буде хворіти. На місці удару скоро з’явиться синець, який може мати різну насиченість кольору — від червоного до лілового. Для подолання неприємних наслідків потрібно знати, як лікувати забитою палець. Колір синця залежить від сили удару. На місці, яке було травмована, нерідко можуть виникати набряки, які необов’язково сигналізують про переломах, а просто є симптомом пошкодження м’яких тканин. Крім того, місце забитого зазвичай відрізняється підвищеною хворобливістю. Перед тим, як лікувати тріщини на пальцях, обов’язково потрібно робити рентген, який розповість про серйозність травми. При наявності сумнівів бажано вдруге показати забитою палець лікаря, який визначить характер пошкоджень.

 • . 3

  Тріщини і нариви: лікування. Забитою палець лікують холодним компресом, адже це дозволяє прибрати набряк. Також можна використовувати аптечні гелі та мазі з розігріваються і охолоджуючим ефектом. Коли мова йде про те, як лікувати нариви на пальці, то вдома можна скористатися капустяним листом, який розсмоктує нариви і витягує гній. Лікарі часто рекомендують використовувати мазь Вишневського. Не варто користуватися неперевіреними і непатентованими засобами, думаючи, як лікувати забій пальця. Отримавши забій, необхідно прикласти холодний компрес до пальця. Бажано також отримати консультацію у лікаря, щоб виключити тріщину або навіть вивих.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :