Як вилікувати забій пальця руки: аптечка

як вилікувати забій пальця руки : аптечка

Вам знадобиться
 • Колота лід
 • Бинт
 • Порошок бадяг
 • Сиру картоплю
 • Листя подорожника
 • Часник
Інструкція
 • . 1

  Від ударів кінцівок в раною мірі страждають і дорослі, і діти. Малюки заробляють забої через свою надмірну рухливості, дорослі ж часто поспішають або нехтують елементарними правилами безпеки. Пальцях рук і ніг забої дістаються найчастіше. Симптомами забиття є різкий біль, припухлість, утворення гематоми (синяка) на місці пошкодження. Як вилікувати забій пальця руки? Якщо немає сумнівів, в тому, що це простий забій, а не вивих або перелом, то в першу чергу треба докласти до потерпілого пальцю змочену в холодній воді тканину. Можна загорнути колотий лід в рушник і прикласти такий компрес до місця удару. Ці нехитрі дії допоможуть швидко зняти біль і зменшити набряк у хворому пальці. Раптовий різкий біль, обмеження рухливості пальця або, навпаки, нехарактерна його рухливість — привід для термінового звернення до травмпункту. Подібні ознаки характерні для перелому.

 • . 2

  На питання, як лікувати сильний забій пальця, безліч відповідей дає народна медицина. Найефективнішим і швидкодіючим засобом є тісто з порошку бадяг і води. Його прикладають до забитого місця і накривають вологою тканиною, щоб уникнути висихання. При сильному ударі пальця допоможуть компреси з подрібненого листя подорожника або полину, сирої тертої картоплі. Пов’язки змінюють 3 — 4 рази на день. Пошкодженому пальцю треба забезпечити повний спокій.

 • . 3

  Бородавки здатні зіпсувати навіть найкрасивіші і доглянуті руки. Як лікувати бородавки на пальцях? В арсеналі народної медицини величезний вибір засобів для їх усунення. Змащувати бородавку соком часнику кілька разів на день. Сік чистотілу — грізний ворог бородавок. При лікуванні соком цієї отруйної рослини треба дотримуватися правил безпеки. Сік кульбаби також вважається ефективним засобом боротьби з папіломми. Бородавки зійдуть, якщо кілька разів на день прикладати до них лід.

 • . 4

  Дуже часто сильний удар припадає на кінчик пальця, тобто ніготь. Найчастіше така травма — наслідок удару молотком або здавлювання важким предметом. Що робити, якщо наривається палець? Як лікувати забитий ніготь? Ні в якому разі пошкоджений ніготь не можна опускати в гарячу воду. Від цієї процедури нарив тільки посилиться. Краще звернути кінчик пальця бинтом і опустити в чашку з льодом. Після цього ніготь обробляється йодом, щоб не допустити проникнення інфекції.

 • . 5

  Болі пальців ніг, особливо великого, в поєднанні з деякою скутістю — вірний привид артрозу. Схильні до цього захворювання любительки туфель з вузьким носом і на високому каблуці, професійні футболісти і танцюристи. Запускати артроз можна, інакше деформується вся стопа, і ходьба перетвориться на катування. Як лікувати артроз пальців ніг? Цей поширений недуга успішно лікується магнитотерапией, спеціальними грязьовими компресами. Існують спеціальні ортопедичні вкладиші, що обмежують навантаження на пальці стопи. Народна медицина пропонує такі методи лікування артрозу пальців ніг: 20 грам коренів оману залити 0, 5 склянки горілки. Наполягати 12 днів в пляшці з темного скла. Отриманим настоєм змащувати хворі суглоби. Свіжі березове листя залити гарячою водою, ретельно розім’яти. Воду злити, а вийшла кашкою обліпити пошкоджені пальці. 100 грам квіток кульбаби залити йодом, настоювати в темному місці 4 дня. Цим йодом робити сіточку на хворих пальцях. Ноги перед цим слід розпарити і насухо витерти.

 • . 6

  Уважне ставлення до себе — запорука міцного здоров’я та довголіття. А для збереження здоров’я треба вміти правильно лікувати навіть таку дрібницю, як забій пальця.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :