Як виміряти обхват стегон: знімаємо мірки

як виміряти обхват стегон: знімаємо мірки

Вам знадобиться
 • Сантиметрова стрічка
 • Велике дзеркало
Інструкція
 • . 1

  Як виміряти обхват стегон? Адже без цього ніяк не обійтися при замовленні, наприклад, спідниці або штанів в ательє, або в інтернет-магазині. Це нескладно, потрібно лише дотримати кілька правил для отримання точного результату. Основне з них — проводити вимірювання в нижній білизні або купальнику, оскільки будь-яка інша додаткова одяг додасть декілька сантиметрів. Зрозуміло, що недостовірний результат вимірювань, наприклад, для пошиття одягу, може привести до плачевних результатів у вигляді складок або мішкувато сидячого готового виробу. Точне зняття мірок — запорука зручного і красивого костюма, а також елегантного зовнішнього вигляду.

 • . 2

  Якщо знати, як виміряти обхват грудей, то не важко виміряти і обхват стегон. В обох випадках сантиметрова стрічка проходить по самим виступаючим точкам. Однак, якщо в першому випадку положення ніг не має значення, то в другому — ноги обов’язково повинні бути разом. Якщо поставити їх на ширину плечей, то обхват стегон буде більше. Неодмінно слід стежити за тим, щоб стрічка не провисала вільно, а й стягувати її не можна ні в якому разі. Вона повинна лежати на стегнах щільно і рівно, строго паралельно підлозі. Якщо сантиметрову стрічку змістити хоч трохи по діагоналі вгору або вниз, то до реального підсумковому значенню додадуться зайві сантиметри.

 • . 3

  Так як виміряти обхват талії, грудей або стегон потрібно гранично точно, то тут не обійтися без великого дзеркала, бажано в зріст людини. Адже потрібно обов’язково обхопити сантиметровою стрічкою, наприклад, стегна по самим виступаючим точкам. А без дзеркала вельми проблематично простежити за тим, щоб стрічка знаходилася саме там, де потрібно. Також по своєму відображенню слід стежити за правильним положенням тіла під час зняття мірок. Стояти необхідно рівно, розправивши плечі, випрямивши спину і поставивши ноги разом. Правильне положення забезпечить зниження ймовірності похибки у вимірюваннях.

 • . 4

  Кожній жінці потрібно пам’ятати, як виміряти обхват правильно. Для пошиття одягу потрібні різні мірки, наприклад, обхват стегон або полуобхват. Позначаються вони абревіатурами ПРО і поб відповідно. ПРО = поб х 2. Їх ні в якому разі не можна плутати щоб уникнути проблем з готовим виробом. Дана мірка знімається приблизно в 15 — 20 см нижче талії. Особливістю вимірювання обхвату стегон є те, що при цьому необхідно враховувати виступаючий живіт, якщо він є. Замовивши штани або спідницю без урахування цього чинника, можна отримати у результаті річ, в якій незручно ходити і практично неможливо сидіти. А якщо хочеться мати красивий і зручний комбінезон або злитий костюм, то без цієї особливості вимірювання і зовсім не обійтися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :