Як виникло місто Гамбург?

як виникло місто гамбург?

Вам знадобиться
 • Інтерес до історії
 • Цікавість
 • Література
Інструкція
 • . 1

  Місто Гамбург — це найбільше місто Німеччини і Європи в цілому. Але як же він виник? Розповімо трохи про це в даній статті. Отже, взагалі, історія виникнення Гамбурга пов’язана тісним зв’язком з мореплавством і торгівлею. Отже, в стародавні часи на місці теперішнього міста було лише невелике неукріплене поселення під назвою Гаммабург, яке було оточене лише невеликим земляним валом.

 • . 2

  Але, при цьому, за це місце йшли запеклі бої, так як розташовувалася дана місцевість поблизу річки Альстер, яка є притокою Ельби, так що стратегічне значення було дуже вагомим. Протягом кількох століть владою над Гаммабургом опановували по черзі то сакси, то вікінги, то франки. Не раз поселення було затоплено і навіть згорали повністю.

 • . 3

  А в 9 столітті на даній місцевості був побудований замок Гаммабург, який був один час резиденцією єпископа, а потім архієпископа. А в 1188 тут було утворено місто графа Гольштейнера. Пізніше місто отримав звання вільного Імперського Міста і отримав право збирати митні збори. Також починають закладатися основи будівництва найважливішого Гамбурзького порту.

 • . 4

  Що ще побачив Гамбург? Як виникло місто? Тут, по суті, ніколи не правили королі та інші важливі люди, влада завжди належала громадянам міста. Це вплинуло на те, що Гамбург був важливим і шанованим містом серед інших. Але переломними в історії Гамбурга стали, мабуть, дві події історичного значення. По-перше, в результаті релігійних воєн, що розгорнулися в шістнадцятому столітті, тут оселилися нідерландські торговці, які почали засновувати свої фірми.

 • . 5

  По-друге, це 30-річна війна, яка послужила початком політики збройного нейтралітету. І це стало поштовхом для початку стрімкого економічного розвитку і процвітання міста. І хоча в один час Гамбург був приєднаний Наполеоном до Франції, але на сьогоднішній день він є розвинутим і найбільшим містом Німеччини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :