Як випалити бородавку?

як випалити бородавку?

Вам знадобиться
 • Розчин саліцилової кислоти з високою концентрацією
 • Оцтова кислота
 • Часник
 • Розчин чистотілу
Інструкція
 • . 1

  Бородавки або як їх ще називають папіломи, періодично можуть з’являтися на тілі людини, і вважаються одними з найпоширеніших вірусних захворюваннях шкірного покриву. Саме тому, бородавки дуже заразні. Вони викликаються різними типами вірусів і найчастіше, зараження відбувається від мікротравм верхнього шару шкіри, від прямих контактів з людиною, що має бородавки, або з тими предметами, якими хворий контактував.

 • . 2

  Існує безліч варіантів того, як позбавитися від бородавки на тілі, але не всі ці методи дієві. Враховуючи те, що в основному бородавки з’являються на кистях рук, то при видаленні, відчуватиме якийсь дискомфорт, в першу чергу з естетичний сторони. Одним з найдієвіших методів вважається той, яким можна випалити бородавку. Для цього в аптеці необхідно придбати висококонцентрований розчин саліцилової кислоти, і добре промазати ті місця, які пошкоджені вірусному захворюванню. Потім, на бородавку необхідно наклеїти пластир. Мазати таке місце необхідно на протязі 1 — 2 місяців, кожен день. Після такої процедури нарости повинні зникнути, і більше ніколи не з’явиться.

 • . 3

  Для наступного методу знадобиться оцтова кислота або есенція. Необхідно буде зробити невеликий ватний гніт, і двічі на день змащувати їм пошкоджене місце. Вже через 5 — 7 днів маленькі бородавки зникнуть, а ті, які побільше значно зменшаться в розмірах. Для великих бородавок на ніч можна робити компрес з борошна та оцту. Для цього необхідно змішати вище згадані інгредієнти. З шматочка лейкопластиру вирізати серединку діаметром з бородавку, і наклеїти його на місце таким чином, щоб бородавка була в прорізаному отворі. Далі, на отвір покласти отриману суміш, і все це заклеїти ще одним лейкопластиром. Вже через тиждень таких нічних процедур бородавка пройде, а ще на протязі тижня необхідно мазати пошкоджене місце часником, щоб уникнути нового зараження.

 • . 4

  Ще, можна припікати бородавку розчином чистотілу. Але, в такому випадку, необхідно бути дуже акуратним, інакше можливе пошкодити здорову ділянку шкіри і залишити опік. До складу даного розчину входить їдкий луг, яка з легкістю роз’їдає не тільки пошкоджені ділянки шкіри, а й здорові. За допомогою піпетки необхідно капнути розчином на центр бородавки, і трохи почекати. Коли під зоною папіломи утворюється темний, або прозорий ділянку шкіри, розчин необхідно дуже добре промити під проточною водою. Після такого припікання, поверхню бородавки повинна підсохнути і лише через кілька днів її можна буде акуратно зрізати ножицями. Але тільки відмерлі ділянки шкіри. Якщо бородавка ще залишилася, процедуру можна повторити.

 • . 5

  Випалювання бородавок — це досить безболісна процедура. Враховуючи те, що шкіра на цьому місці пошкоджена і не має нервових закінчень, можна абсолютно безболісно позбудеться від неї. Найпростішим способом є припікання часником. Для цього необхідно зробити надріз на зубчики часнику і прикласти його на бородавку. Через кілька хвилин зріз необхідно оновити і знову покласти на колишнє місце. Таку процедуру можна проробляти 1 — 2 рази на добу. Уже в перші два тижні буде видно перші результати. Після повного зникнення папіломи на її місці необхідно робити компрес з часникового соку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :