Як випрати ковдру: поради господині

як випрати ковдру: поради господині

Вам знадобиться
 • Ковдра
 • Пральна машин-автомат
 • Порошок
Інструкція
 • . 1

  Домогосподарки, коли виникає ситуація забруднення ковдри, впадають в справжнісіньку паніку. Проблема полягає в тому, що плями дуже важко виводяться, а саме ковдра може вимагати досить щадного прання. Навіть якщо плями не були поставлені на ковдру, то все одно, рано чи пізно, його доводиться прати, оскільки з часом воно вбирає в себе піт і пил.

 • . 2

  Проблем, як випрати ковдру вовняне, виникати не повинно. З ним досить легко впоратися. Інші типи, наприклад, синтепонові вимагає значних зусиль для здійснення прання вручну. Можна прати ковдру з синтепону в автоматичній пральній машині, в якій є різні функції і режими прань. На самому ковдрі присутні етикетки, де вказані умови прання і необхідна температура. Синтепонові ковдри здатні зберігати свій звичайний вигляд після багатьох прань, а волокна не утворюють грудки і не стягуються. Прання повинна бути делікатною, а температура води при пранні не повинна перевищувати 40 градусів. Для прання використовується м’який порошок або ж рідкий миючий засіб. Не можна забувати і про ополіскувач. Після ополіскування і гарного віджиму таке ковдру досить швидко висихає. Якщо доводиться прати його вручну, то доведеться докласти трохи зусиль, так як ковдру вбирає в себе велику кількість води і важчає.

 • . 3

  Знаючи, як випрати ватяну ковдру, можна подовжити йому життя. Йому шкідливо влаштовувати часті великі прання, а краще застіривать брудні місця. Також, до нього застосовуються щадні кошти. І найголовніше — воно має сушитися на сонці або біля батареї. В умовах хоч і незначній вологості таке ковдра ідеально для виникнення грибків. Для дітей часто використовується овече ковдру, яке дуже тепле і не приносить шкоди дитині. Молодих мам завжди терзають сумніви, чи може цю ковдру піддаватися пранні, тому як прання призводить до неприємного запаху. Як прати овече ковдру, щоб уникнути запаху, для цього, після прання, ковдру необхідно дуже добре просушити, бажано на сонці. До процесу прання слід поставитися дбайливо, якщо прати ковдру в машинці, то слід встановити режим «шерсть».

 • . 4

  Пухові ковдри іноді виробники забороняють прати, але все ж, їх можна завантажити в звичайну машинку. Щоб пух не збивався, ковдру кладуть у машинку з 2 — 3 тенісними м’ячиками. Прання проводиться зі спеціальним гелем і при температурі 30 градусів. Це самі основні аспекти в тому, як прати пухову ковдру будинку. Якщо не вдається відправити в хімчистку вовняну ковдру, то з ним обійтися потрібно з особливою обережністю. У пральній машинці допоможе режим «шерсть». Якщо прати вручну, то знадобиться спеціальний порошок для вовни, а також бура, рідке мило, миючий засіб і м’яка щітка. Таке ковдру не повинно піддаватися стресу під час прання. Тому, краще використовувати м’яку щітку для його очищення. Перед пранням слід вивчити інструкцію про те, як прати вовняну ковдру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :