Як випрати в пральній машині кросівки?

як випрати в пральній машині кросівки?

Вам знадобиться
 • Пральна машинка
 • Кросівки
 • Мішок для прання взуття
Інструкція
 • . 1

  Кросівки раніше були, чисто спортивної обов. Сьогодні важко уявити життя без них. Їх носять практично завжди, за винятком місць, де вони заборонені. Також як і решта одягу, вони брудняться і вимагають прання. Але як випрати в пральній машині кросівки? Для початку потрібно оглянути кросівки. На них не повинно бути відклеюються світловідбивачів, що вилазить поролону, піску і каменів у підошві. Все це може пошкодити машинку і забити її фільтр. Насос також може забитися і згоріти від попадання в нього цих речей. Устілки зі шнурками краще випрати вручну або покласти в машинку окремо. Кросівки слід прати в мішку для прання взуття, а якщо такого немає, то можна просто покласти в машинку пару рушників. Прати кросівки краще в режимі делікатного прання і при температурі 40 градусів. Також не рекомендується віджимати кросівки в машинці, так як підшипники на барабані можуть не витримати такого навантаження. Сушити краще їх без машинки набивши газетою.

 • . 2

  Вибір пральної машинки не проста справа. Різноманітність цієї техніки ускладнює зробити правильний вибір і зважити всі за і проти. Саме для цього тут розказано, як вибрати пральну машину правильно. У першу чергу потрібно визначитися з типом пральної машинки, вони бувають з фронтальним завантаженням і з верхньої. Після цього необхідно виміряти розмір місця її встановлення і подальший коло вибору звужувати за рахунок цих максимальних розмірів. Коли тип і розмір обрані, прийшов час визначитися з максимальним завантаженням машинки. Для цього потрібно порахувати, скільки і за який час накопичується речей для прання, і яких саме речей. Це дозволить купити машинку потрібної завантаження і не переплачувати за більшу вагу. І остання характеристика, це клас енергоспоживання. А з останків модельного ряду краще всього вибрати найвищий клас А + для економії електрики.

 • . 3

  Пральна машинка куплена і стоїть в передпокої. Тепер буде розказано, як підключити пральну машину самостійно. У першу чергу потрібно підготувати місце для установки. Пол під машинкою повинен бути обов’язково залізобетонний, щоб вчасно роботи машинки він не вібрував. Повинен бути підготовлений кран з подачею води і злив в каналізацію. Коли все приготовлено, можна розпаковувати машинку і приступати до установки та підключення. Насамперед потрібно викрутити болти, так як вони знаходяться із заднього боку, і потім до них буде проблематично добратися. Після цього потрібно прикрутити шланг подачі води до машинки. Тепер її необхідно поставити на місце установки, краще це робити удвох, так як у неї пристойний вагу. Коли машинка на місці необхідно під’єднати шланг подачі води до крана через ущільнювальну прокладку. Всі прикручується без ключів, тільки руками. Коли шланг на місці, потрібно провезти слив машинки і приєднати його до каналізаційної труби через спеціальний перехідник, який купується окремо від машинки. Коли все готово, кран з водою потрібно відкрити і перевірити всі з’єднання на витік води. Якщо все в порядку можна приступати до прання.

 • . 4

  Коли машинка встановлюється в замін старої, то процес приблизно такою ж. Докладніше про те, як замінити пральну машину нижче. У першу чергу потрібно перекрити подачу води і відкрутити шланг від пральної машинки. Від’єднати зливний шланг від каналізації і прибрати машинку. На її місце встановлюється нова машинка і підключається в зворотному порядку. Шланг з подачею води можна залишити старий, але краще замінити, так як у них є свій термін експлуатації, і він може незабаром лопнути.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :