Як виправити криві ноги: вправи

як виправити криві ноги: вправи

Вам знадобиться
 • Бажання мати гарні ноги
 • Криві ноги
Інструкція
 • . 1

  Багато жінок і дівчат задаються питанням про те, як виправити криві ноги. Вправи, звичайно допоможуть, але спершу необхідно розібратися, через що виникає ця проблема. Найчастіше невелика кривизна ніг виникає, якщо дівчина любить стояти зі схрещеними ногами або ходить на дуже високих підборах постійно. Так само, до цього недугу може привести сон на одному боці. Не варто забувати і про викривленні хребта, який може привести до кривизни ніг. Тому, не можна носити сумку завжди на одному плечі.

 • . 2

  Якщо ж легка кривизна ніг все ж з’явилася або вона була вродженою, то слід регулярно виконувати вправи для виправлення ніг. Необхідно лягти на підлогу або іншу тверду поверхню на бік. М’язи ніг повинні бути напружені. Ногу, на якій лежимо, злегка піднімаємо і утримуємо в такому положенні 15 — 20 секунд. Так само робимо на другому боці. Повторюється вправу 3 рази.

 • . 3

  У наступній вправі стоїмо прямо на рівній, твердій поверхні. У цьому випадку, м’язи ніг розслаблені. Спина пряма, а живіт підтягнутий. По черзі згинаємо ноги назад. Спочатку одну ногу згинаємо, притримуємо її рукою. М’язи інший, в цей час, розтягуємо максимально. Після, теж саме робимо з іншою ногою. Виконувати слід по 2 рази на кожну ногу.

 • . 4

  Виправити кривизну ніг допоможе і така вправа. Необхідно сісти на підлогу. Спина повинна триматися прямо, не варто сутулитися — цим можна зіпсувати весь результат. Спочатку беруть пальці ніг однієї ноги і потихеньку розтягуючи тягнуть на себе в перебігу 5 — 10 секунд. Теж проробляється з пальцями другої ноги. Вправу слід виконувати по 3 — 4 заходу на кожну ногу, чергуючи їх.

 • . 5

  Наступні вправи можуть здатися незначними, але вони теж допомагають привести ноги в норму. Ноги необхідно поставити прямо і зробити не менше 10 — 15 присідань, м’язи потрібно тримати напруженими. Ноги ставляться прямо, а шкарпетки нарізно. Стоячи так потрібно спробувати з’єднати коліна. Ця вправа допомагає тренувати м’язи кісточок. Виконувати його потрібно при будь-якому зручному випадку. Можна без повного комплексу.

 • . 6

  Кардинально виправити криві ноги допоможе вправа під назвою «стіна». У цій вправі потрібно лягти на підлогу і впертися ногами в стіну. Потім, ноги потрібно напружити і тиснути ними в стіну, намагаючись, як ніби, відсунути її назад. Виконувати слід з перепочинками. Перші 10 секунд тиснуть на стіну, потім стільки ж відпочивають. Зробити вправу потрібно не менше 15 разів.

 • . 7

  Надані вправи відмінно допомагають при виправленні недоліку ніг. Але, необхідно пам’ятати, що швидкого результату досягти не вдасться. Тільки постійні тренування, на протязі довгого часу приведуть до виконання заповітної мрії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :