Як виправити помилки в комп’ютері?

як виправити помилки в комп'ютері ?

Вам знадобиться
 • Програми для чистки комп’ютера, вміння користуватися програмами
 • Наявність антивірусних програм, час для перевірки комп’ютера
 • Перезавантаження комп’ютера, диск з операційною системою
Інструкція
 • . 1

  Багато людей не знають, як виправити помилки на комп’ютері. У кожного користувача були хоч один раз проблеми з працездатністю комп’ютера. Звісно і гальмування комп’ютера не можуть кого-небудь порадувати, тому ці проблеми необхідно вирішити. Найкраще, безумовно, звернутися за допомогою до фахівця, який усуне всі проблеми. Але якщо такої можливості немає, то можна зробити все самостійно. Причин такої роботи величезна кількість, але будуть розглянуті найбільш популярні. Про те, як відновити нормальну роботу комп’ютера, і піде мова в даній статті. Найбільш поширена причина, через яку потрібно чистка, — накопичення непотрібних файлів, які засмічують систему. Виправити помилки в комп’ютері можуть допомогти разносортние програми щодо їх усунення. Найкращою програмою для користувачів є зручна і легка при використанні програма, яка називається «Ccleaner». Ця програма призначена для швидкого чищення комп’ютера від непотрібних файлів, історій. У ній також можливо здійснити чистку реєстру. Реєстр очищається від непотрібних файлів, які накопичилися при установці різних програм. Програма легка у використанні, в ній буде легко розібратися навіть недосвідченому користувачу. Існує безліч інших програм, схожих на «Ccleaner», інформацію про які можна знайти в інтернеті.

 • . 2

  Наступний крок — це дефрагментація. Для того, щоб провести дефрагментацію диска буде потрібно виконати наступні дії: треба відкрити «Пуск», потім розділ «Усі програми», і тут же перейти в розділ «Стандартні», а потім в папку «Службові». Там знаходиться «Дефрагментація диска». Для початку треба провести просто аналіз, і якщо після цього буде потрібно виконати дефрагментацію, то треба буде її провести, натиснувши на кнопку «Дефрагментація». Ця процедура триває близько півгодини. Ще одна поширена причина гальмування комп’ютера — достаток різних вірусів і троянських програм в системі. Слід провести перевірку комп’ютера на віруси, використовуючи антивірусні програми. Однією з найкращих антивірусних програм можна назвати програму «Microsoft Security Essentials». У цій програмі можна провести різні види перевірок на віруси, тому користувачі можуть самі вибирати, який вигляд їм використовувати. Існує велика безліч антивірусних програм, тому кожен користувач може підібрати програму по своєму смаку. Дізнатися інформацію про антивірусні програми докладніше можна в інтернеті. Краще рішення — покупка ліцензійної антивірусної програми на сайті виробника.

 • . 3

  Існує ще один спосіб виправлення помилок. Не буде потрібно викачувати програми і працювати з ними. Розглянута функція вже давно встановлена на кожному персональному комп’ютері. Спочатку треба зайти в папку «Мій комп’ютер». Потім натиснути правою кнопкою мишки по папці, помилки в якій потрібно виправити. Перейти в вкладку «Властивості», а потім в розділ «Сервіс». У цьому розділі треба натиснути на кнопку «Виконати перевірку …» і вибрати бажані параметри виправлення помилок. Після цього треба перезавантажити комп’ютер, і при включенні буде проведена ця перевірка. Вона займе деякий час, але результат перевершить очікування. Робота комп’ютера буде прискорена, будуть виправлені численні помилки і усунені вади. Але якщо комп’ютер вже зовсім не включається, то буде потрібно перевстановити операційну систему. Порада: краще, якщо це зробить грамотний і досвідчений фахівець. Це відповідальна справа, що вимагає знань в галузі інформатики. А якщо користувач впевнений у своїх силах і можливостях, то завжди можна придбати диск для того, щоб перевстановити систему. Такі диски продаються всюди, але найчастіше зустрічаються підробки. Краще придбати диск в спеціалізованому магазині. Адже, як відомо, скупий платить двічі.

 • . 4

  Отже, після прочитання цієї статті, користувачі персональних комп’ютерів дізналися, як виправити помилки в комп’ютері. Надана інструкція допоможе розібратися з проблемами, які виникають при використанні комп’ютера.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :