Як випрямити вм’ятину на бампері?

як випрямити вм'ятину на бампері ?

Вам знадобиться
 • Будівельний фен
 • Чайник з гарячою водою
 • Градусник для води
 • Магніт
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб знайти вірний спосіб, як випрямити вм’ятину на бампері, перш за все слід точно визначити який у вас бампер, металевий або пластмасовий. Випрямити бампер з металу не представляє особливої складності, а от з матеріалом — пластмасою справи йдуть набагато складніше. Однак і власнику автомобіля з пластмасовим бампером не потрібно засмучуватися, а варто спробувати виконати ряд нижчеперелічених заходів.

 • . 2

  Для початку заженете автомобіль в будь тепле приміщення, найкраще гаражний бокс. Акуратно демонтуйте бампер і підготуйте його поверхню до ремонту. Очистіть бампер від зайвої бруду, щоб чітко бачити весь ділянку ремонтних робіт. Візьміть у руки будівельний фен і направте гарячий струмінь повітря на пошкоджену ділянку з внутрішньої сторони бампера. Не слід занадто довго прогрівати бампер, досить буде всього декількох хвилин, щоб метал нагрівся до певного рівня температури.

 • . 3

  Нагрійте чайник до температури 35 — 400 С. Перевірити температуру води можна за допомогою градусника, який ми заздалегідь спеціально приготували для ремонту. Починайте поливати ділянку вм’ятини із зовнішнього боку, захоплюючи також і цілу ділянку бампера на відстані 15 — 20 см від місця пошкодження. Через кілька хвилин повторіть вищеописане дію, тільки на цей раз, поливаючи водою, нагрітою до температури 45 — 500 С.

 • . 4

  Тільки після цього переходимо до головної дії, після чого питання, як виправити вм’ятину на бампері, для вас вже не буде стояти. Поки вода на бампері не висохла, починаємо обережно його вигинати. Для цього з внутрішньої сторони обережно надавлюємо рукою на пошкоджену ділянку, а з зовнішнього боку до вм’ятині підносимо магніт. Плавно переміщаючи магніт з боку в бік, ми рівномірно витягаємо всі ділянки вм’ятини. При ушкодженому пластиковому бампері, магніт все одно буде його витягати, бо в будь фарбі міститься певне кількість металу.

 • . 5

  Як тільки бампер прийняв свою колишню форму, слід все одно його потримати кілька хвилин у такому вигнутому стані, допомагаючи рукою. Щоб зафіксувати потрібну нам деформацію металу, слід знову полити бампер гарячою водою, розігрітій до температури 30 — 350 С. Поступово знижуючи температуру води на 50 С, продовжуйте поливати бампер, поки не дійдете до 150 З Залиште відремонтований бампер в сухому місці на кілька днів, після чого можете приступати до його монтажу на ваш автомобіль.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :