Як виразити симпатію дівчини і що може знадобиться?

як виразити симпатію дівчини і що може знадобиться?

Вам знадобиться
 • Натяки
 • Запрошення на вечерю
 • Сюрприз
 • Астрологія
 • Феєрверк
Інструкція
 • . 1

  Натяки. Якщо дівчина дуже подобатися, то потрібно обов’язково зробити перший крок і сказати їй про це, інакше це зробить хтось інший. Якщо немає впевненості, що дівчина відчуває симпатію, то краще показувати своє особливе ставлення до неї натяками. Замість слова «люблю», можна сказати «подобаєшся», також потрібно не забувати про компліменти, які так люблять дівчата, і якщо кохана буде добре на них реагувати, то можна буде зізнатися в своїх справжніх почуттях.

 • . 2

  Запрошення на вечерю. Розмірковуючи над тим як висловити симпатію дівчині, можна запросити її на вечерю і зізнатися у своїх почуттях, напевно, вона буде вдоволена і не вкажіть неповагу. А щоб надати визнанням серйозності, слід вручити їй гарний букет квітів. Можна навіть замовити для неї якусь гарну пісню і запросити на танець. Такий вечір, якщо і не стане початком відносин, то напевно, розтопить в них лід.

 • . 3

  Сюрприз. Часом дівчина не знає, як показати свою симпатію чоловікові, те ж саме відчувають представники сильної статі по відношенню до слабкого, оскільки не хочуть бути відкинутими. Але чоловікам слід знати, що всі дівчата люблять сюрпризи, тому перед визнанням у своїх почуттях, їх потрібно чимось здивувати, тоді шансів бути відкинутим буде, набагато менше.

 • . 4

  Астрологія. Знаючи, як проявляє симпатію рак або будь-який інший знак зодіаку, буде легше зважитися на визнання, а також заздалегідь передбачити, що відповість предмет обожнювання. Тому важливо дізнатися знак зодіаку коханої дівчини і ознайомитися з тим, що радять в цьому випадку зірки, а потім вже приймати рішення про визнання. Варто знати, що гороскопи, носять рекомендаційний характер, тому якщо він говорить про щось негативне, то не слід відступати від своїх планів.

 • . 5

  Феєрверк. Якщо знати, як проявляє симпатію скорпіон або інші знаки зодіаку, то можна придумати, визнання, яке дійсно сподобатися дівчині. Але все ж, можна зізнатися у своїх почуттях предмету обожнювання вельми оригінальним способом, а саме замовити для дівчини феєрверк, вона буде дуже щаслива і не відповість відмовою.

 • . 6

  Любовний лист. Нерідко люди не знають, як відрізнити любов від симпатії, але свої почуття можна перевірити часом, а поки написати любовний лист обожненої дівчині. Так можна буде зрозуміти, що вона відчуває, і якщо почуття не взаємні, то можна буде легше пережити відмову, ніж мучитися сумнівами. Якщо немає впевненості у взаємних почуттях, то не слід робити публічне визнання, краще сказати про свої почуття наодинці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :