Як виразити симпатію хлопцю і який ефект це дасть?

як виразити симпатію хлопця і який ефект це дасть?

Вам знадобиться
 • Впевненість у собі
 • Знання прийомів
 • Уміння красиво фліртувати
Інструкція
 • . 1

  Отже, дівчині дуже подобається певний чоловік. Можливо, і вона йому подобається, але може бути так, що він ніколи не наважиться підійти і заговорити через свою скромність або через неприступність дами. Тому варто дочитати цю статтю і дізнатися, як висловити симпатію хлопцеві. Можливо, так вийде стимулювати його на перший крок і посприяти початку нових відносин.

 • . 2

  Перше, що можна зробити — це поступово скорочувати дистанцію. Тобто потрібно показувати хлопцеві, що з ним приємно перебувати поруч. Можна також говорити з ним про що завгодно, на різні абстрактні теми. За його реакції можна зрозуміти, чи зацікавлений він. У цьому допоможуть знання, як визначити симпатію чоловіки. Крім цього, ефективними способами показати свою симпатію, і не бути нав’язливою, є жести, голос, погляд. Головне, щоб погляд був загадковий і вислизає, а «витріщатися» на нього дуже довго не варто.

 • . 3

  Дуже багато чого може розповісти усмішка. Коли хлопець звертається до дівчини, яка йому подобається, швидше за все, він буде посміхатися. Тому, щоб він помітив відповідну симпатію до нього, у відповідь можна теж красиво посміхнутися. Якщо тільки дівчина, звичайно, не думає над тим, як приховати симпатію. Холодне і байдуже поведінку як раз говорить про відсутність симпатії.

 • . 4

  Працюючи разом, є відмінний спосіб привернути увагу хлопця — це попросити у нього допомоги. Придумати можна масу приводів — від «поломки» в комп’ютері до «як це включається?». Зазвичай чоловікам подобаються слабкі жінки, що вимагають їх мужньої допомоги. Якщо все йде добре, можна спробувати міняти теми розмов: від дріб’язкових переходити на більш особисті. Але тільки дуже обережно. Наприклад, запитавши, як він ставиться до того чи іншого виду відносин, можна зробити тонкий натяк на те, що він симпатичний, і в той же час дізнатися його пріоритети.

 • . 5

  Чоловіки знають, як зізнатися дівчині в симпатії, тому потрібно давати їм час і не квапити події. Комусь вистачає пари днів, а комусь потрібна і пара тижнів. Всі зіпсувати можуть самовпевненість, натиск і прямолінійність. Допомогти можуть також секрети гороскопу. Можна дізнатися знак зодіаку обранця і те, який флірт йому сподобається. Наприклад, поради, як тілець проявляє симпатію і як потрібно проявляти симпатію до нього, можуть допомогти ефективно проявити свою зацікавленість.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :