Як вирівняти підлогу під плитку?

як вирівняти підлогу під плитку ?

Вам знадобиться
 • Підстава
 • Розмітка
 • Розчин
 • Стяжка
Інструкція
 • . 1

  Перед укладанням будь-якого плиткового покриття підставу необхідно якісно підготувати, тобто гарненько вирівняти. Спосіб облаштування залежить від стану поверхні. Для усунення перепадів і ям зазвичай використовуються цементна суміш або розчин, який вирівнюється сам. Також ці суміші можна комбінувати. Чорнову стяжку можна зробити з цементного розчину, а фінішне покриття виготовити з наливний суміші. Спочатку необхідно визначити ступінь нерівності бетонної основи.

 • . 2

  Перед тим як вирівняти підлогу під плитку, необхідно вибрати спосіб облаштування поверхні. Визначити нахил і дефекти можна візуально, але бажано використовувати будівельний рівень. Великі нерівності можна приховати тільки товстим шаром цементного розчину, а незначні ямки усуваються наливний сумішшю. Після вибору способу необхідно підготувати підставу. Поверхня очищається від різного сміття і бруду, а старе покриття видаляється.

 • . 3

  Готова будівельна суміш продається у всіх магазинах будматеріалів, а для виготовлення розчину в неї потрібно додати води і ретельно розмішати. Потім поверхню необхідно покрити шаром грунтовки, щоб поліпшити зчеплення розчину з основою. Перед заливкою потрібно зробити розмітку майбутньої підлоги.

 • . 4

  Спочатку знаходиться найвище місце, а потім на підставі цієї точки відзначається лінія вирівнювання. При розмітці необхідно враховувати, що товщина цементної стяжки повинна бути більше трьох сантиметрів. А наливну підлогу можна облаштовувати і сантиметрової товщини. Перед викладкою цементного розчину необхідно укласти на поверхню спеціальні металеві маяки.

 • . 5

  Їх бажано розташовувати на відстані шістдесят сантиметрів один від одного. Направляючі рейки не повинні бути вище лінії вирівнювання. Все приміщення бажано розділити на поздовжні смуги, щоб полегшити процес викладки розчину.

 • . 6

  Цементна суміш наливається на поверхню вище рівня маяків, так як стяжка буде вирівнюватися. Спеціальним правилом сгоняются надлишки і видаляються бульбашки повітря з розчину. Його необхідно щільно притискати до напрямних і рухати у напрямку до себе. Процедуру потрібно повторити кілька разів. По закінченні заливки маяки необхідно прибрати, а щілини закрити таким же розчином. Таке покриття повністю схопиться через десять днів.

 • . 7

  Облаштування стяжки наливним розчином трохи простіше, так як не потрібно встановлювати напрямні маяки. Таке вирівнювання здійснюється по розмітці на стінах. Приготовлена суміш виливається на підготовлену грунтовану поверхню, а потім рівномірно розподіляється по всій площі приміщення.

 • . 8

  Розганяти розчин можна за допомогою спеціального широкого валика з подовженою ручкою. Рідка консистенція і склад дозволяють стяжці легко розтікатися по основі. Важливо правильно приготувати суміш і не додавати в неї пісок або цемент. Різні добавки можуть знизити якість покриття, а процес вирівнювання стане важче. Укладати плитку можна буде через два тижні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :