Як вирівняти зміст у Ворді?

як вирівняти зміст у ворді ?

Вам знадобиться
 • Вікно «Зміст і покажчики»
 • Панель інструментів «Форматування»
 • Панель інструментів «Структура» і кнопка «Підсумковий слайд»
 • Вікно «Табуляція»
Інструкція
 • . 1

  Сучасні текстові редактори надають користувачеві можливості оформлення документів за допомогою автоматизованих засобів. Наприклад, автоматичне створення змісту дозволяє помітно полегшити і прискорити роботу. Для створення змісту в MS Word потрібно оформити всі заголовки стилем «Заголовок», у вікні «Зміст і покажчики» (викликається з меню Вставка => Посилання) задати параметри і натиснути «ОК». І питання, як пронумерувати зміст не виникне, так як, в місці розташування текстового курсора автоматично з’явиться зміст із номерами сторінок.

 • . 2

  У MSWord 2007 вікно «Зміст» викликають в групі «Зміст» верхнього меню «Посилання». Для вирівнювання тексту в MS Word використовуються кнопки «Зліва», «Справа», «По центру» і «По ширині». Вони знаходяться в групі «Абзац» меню «Главная» в 2007 версії, а в попередніх версіях MS Word — на панелі інструментів «Форматування». Як вирівняти зміст у Ворді? Це питання виникає тільки у тих, хто робив зміст вручну. У невеликому документі можна залишити все як є, а для великих обсягів тексту — переробити зміст автоматично.

 • . 3

  Вручну відстань між текстом і номером сторінки задають за допомогою клавіші «Tab». Потім, утримуючи ліву кнопку миші, рухаються по верхній лінійці, вибираючи позицію табуляції. У вікні «Табуляція» (викликається з вікна «Абзац») задають заповнення відстані між текстом і номером сторінки у вигляді крапок. Як зробити зміст у OpenOffice? Звичайно ж, тільки за допомогою автоматичних засобів. Діють за аналогією. Вікно «Стилі та форматування» викликається з меню «Формат». Задають стилі заголовків. Потім: Вставка => Зміст і покажчики => Зміст і покажчики.

 • . 4

  Для представлення дипломної чи курсової роботи часто потрібно презентація. Презентацію можна оформити, наприклад, у програмі PowerPoint. Для швидкого переходу між слайдами треба знати, як зробити зміст у РowerРoint. Автоматично створити зміст можна у версії PowerPoint 2003 і нижче. Виводять панель інструментів «Структура» на екран: Вид => Панелі інструментів => Структура (відзначити галочкою). Виділяють всі слайди документа і на панелі інструментів «Структура» натискають кнопку «Підсумковий Слайд». Потім зміст можна коригувати вручну.

 • . 5

  Робота в сучасних текстових редакторах вимагає вміння використовувати їх широкі можливості. Як оформляти зміст в курсовій, дипломній роботі, у презентації — відповідь на це питання треба знати будь-якому користувачеві. Автоматично створене зміст можна відформатувати згідно вимогам, що пред’являються до оформлення роботи. Важливо! Зміни оформлення будуть загублені при виборі в контекстному меню команди «Оновити поле» => Оновити цілком (наприклад, для оновлення номерів станиць). Міняти зовнішній вигляд змісту треба на останньому етапі роботи, коли вже не буде змін.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :