Як вирівняти зуб без брекетів?

як вирівняти зуб без брекетів ?

Вам знадобиться
 • Візит до лікаря
 • Терпіння
 • Фінансові можливості
Інструкція
 • . 1

  Якщо у дитини в ранньому дитинстві постає питання про те, як вирівняти зуби без брекетів, не потрібно відкладати вирішення в довгий ящик. Для початку потрібно обов’язково відвідати лікаря-ортодонта. Він дасть консультацію і зніме всі мірки, виконає модель зубів. Через деякий час будуть виготовлені спеціальні трейнери. Це своєрідна модель, яку потрібно носити щодня певну кількість часу. Для початку достатньо буде декількох хвилин. Потім час слід збільшувати до кількох годин, а після закінчення деякого проміжку можна буде одягати їх навіть на ніч. За допомогою такого пристосування цілком можна виправити прикус і трохи вирівняти зуби. А вдень можна буде ходити без будь-яких пристосувань. Поступово зуби стануть вирівнюватися.

 • . 2

  Є і ще один метод, якщо виникає питання, як вирівняти зуби в домашніх умовах? Тут також необхідно відвідати лікаря, який може дати пораду використовувати зубні пластинки. Вони виготовляються всі з тих же моделям. Для кожного вони робляться окремо, враховуючи всі особливості зубів. Часто їх носять на верхніх зубах. Такі платівки добре допоможуть виправити нерівності зубів в тому випадку, якщо вона не дуже велика. Пластинки набагато дешевше, ніж використання брекетів. Та й носіння пластинки набагато зручніше, ніж бректов, оскільки її можна знімати в потрібний момент, а брекети доведеться носити до наступного візиту до лікаря.

 • . 3

  Ще один спосіб поправити зуби без брекетів — це використання Каппа. Для їх виготовлення також знімається зліпок індивідуально з кожного пацієнта. Капи — це своєрідні ковпачки, вони прозорі і одягаються на зуби. При використанні Каппа кривизна зубів буде практично не помітна, оскільки кожна каппа має особливу форму, вона чинить тиск на кожен зуб і поступово він починає виправлятися. Для початку такої процедури з верхньої та нижньої щелепи робляться спеціальні зліпки, а потім з їх допомогою робиться гіпсова і 3 D модель щелепи. По ній вже виготовляються самі капи, які будуть одягатися на зуб. У такого методу досить багато плюсів, але робота є досить дорогою. Вони на порядок дорожче, ніж установка брекетів, і не кожен може дозволити собі такі витрати.

 • . 4

  Ще один спосіб — це реставрація зубів. Це загальновизнаний факт, що вирівнювання зубів — процедура дорога і трудомістка. Реставрація є також недешевої процедурою, а її ціну можна порівняти з вартістю дорогих зубних імплантатів з кращих матеріалів. Зате цей метод аніскільки не завдає шкоди власним зубам. Її можна проводити абсолютно всім і виконується вона на протязі одного дня. Зовні зуби стають просто ідеальним. Крім усього при виконанні такої процедури зуби ще й відбілюють, що надає їм ще більш естетичний і привабливий зовнішній вигляд. Тепер залишається тільки вирішити, який з перерахованих вище методів є найбільш переважним за ціною і методу виконання. Після цього можна сміливо звертатися до майстра-ортодонта за допомогою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :