Як виробити поставу: поради фахівця

як виробити поставу: поради спеціаліста

Вам знадобиться
 • Вправи для зміцнення м’язового корсету
 • Фізіотерапевтичні процедури
 • Книга
Інструкція
 • . 1

  Неправильне положення тіла, сутулі плечі і розслаблений живіт багато виправдовують досить вагомим аргументом зручності. Однак укупі з цим, незайвим буде дізнатися і про те, що згорблена поза призводить до штучного звуження діапазону дихання і стає перешкодою для нормальних процесів циркуляції крові в організмі. Крім збоїв в роботі окремих органів, подібний нерівномірний обмін речовин провокує і освіта абсолютно непотрібних жирових відкладень в нижній половині тулуба. Незалежно від того, керується окрема людина мотивами естетичної привабливості чи здоров’я, питання як виробити поставу стає нагальним і актуальним.

 • . 2

  Перш ніж замислюватися про активним заходи щодо виправлення ситуації, варто оцінити реальний стан постави. Для цього існує спеціальний тест, який без праці проводиться практично в будь-якому місці, а для реалізації будуть потрібні лічені секунди. Потрібно всього лише притулиться до стіни. В ідеалі, людина з правильною поставою стосується стіни відразу в декількох точках: головою, а точніше потилицею, лопатками й плечима, п’ятами і сідницями. Якщо хоча б один пункт з цього списку відсутня, можна сміливо заявляти про необхідність коригувати поставу. На щастя, це не завжди утомливо, адже існує кілька способів того, як виправити поставу.

 • . 3

  Коли мова йде про сутулості плечей або викривленні хребта у дітей, досить зайнятися зміцненням відповідних м’язів. Як б не були ефективні вмовляння оточуючих і власне прагнення тримати спину та інші частини тіла в рівному положенні, такі методи виявляються жахливо дискомфортними. Тому необхідно зміцнювати м’язи в області черевного преса, шийного відділу і спини шляхом відвідування спортивних секцій або домашніх вправ, тоді м’язовий корсет зміцниться і тіло буде рівним і підтягнутим без постійного свідомого контролю.

 • . 4

  Якщо ж говорити про те, як вирівняти поставу у дорослої людини, слід пам’ятати, що крім однієї тільки слабкості м’язів, ситуація нерідко ускладнюється наявністю яких захворювань. Тому першим кроком на шляху до правильної поставі має стати відвідування лікаря. Іноді доктора відправляють пацієнтів на проходження особливих фізіотерапевтичних процедур, хоча самим поширеною рекомендацією залишаються курси масажу. Слід зазначити, що згорблена спина повинна турбувати людину незалежно від того, скільки йому на даний момент років. Дуже поширений стереотип про те, що в старості виникнення сутулості — неминучий процес, однак порушення постави не є нормою ні в одній з вікових категорій.

 • . 5

  По завершенню консультації з лікарем, після того, як захворювання, що спотворюють нормальну поставу, або виключені, або вилікувані, можна приступати до активної її корекції. Як виправити поставу у дорослого? Абсолютно так само, як і у дитини. Є один перевірений ще старшим поколінням вправа, яка полягає в носінні на голові невеликого вантажу. Традиційно як навантажувач вибирається книга, однак якщо випрямленням спини і розправленими плечей займається дитина, можна придумати набагато більш забавний варіант. Секрет даного способу простий: перебуваючи у викривленому невірному положенні утримати на голові предмет попросту неможливо. При відповідальному ставленні до регулярності виконання такої вправи, м’язи зміцнюються, і тіло без праці займає правильне положення без додаткових зусиль.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :