Як вирощувати цибулинні багаторічники?

як вирощувати цибулинні багаторічники?

Вам знадобиться
 • Цибулинні багаторічники
 • Посадка цибулин
 • Добриво
Інструкція
 • . 1

  Цибулинні багаторічники. Цибулинні квіти є поширеним видів багаторічників. Чому вони називаються цибулинні? А тому, що вирощують їх з цибулини, яку садять в землю. Багатолітники використовують для формування ландшафтного дизайну. Вони користуються великою популярністю на присадибних ділянках. Багатолітники зручні тим, що вони дуже економні і ростуть потім на тому місці, де їх посадили.

 • . 2

  Цибулинні квіти невибагливі при вирощуванні. Купуючи цибулини, необхідно читати характеристику кожної рослини. Деякі цибулинні багаторічники на зиму викопують, а деякі закривають. Один з перших кроків посадки — це підготовка грунту. Обов’язково треба грунт розпушити і полити мінеральними добривами. Глибина для посадки цибулини залежить від її розміру, якщо вона велика, тоді садять глибше. Потім їх присипають землею і рясно поливають. Квіти в саду краще розташовувати в залежності від їх періоду цвітіння.

 • . 3

  Посадка цибулин. Цибулинні багаторічники включають в себе такі квіти, як тюльпани, гладіолуси, нарциси, крокуси, проліски. Тюльпани можна зустріти в кожному саду. Цибулини тюльпана викопують і просушують перед тим як їх прибрати в темне місце. Нарциси не вимагають такої уваги, їх не викопують, а залишають у відкритому грунті. Існує дуже багато сортів гладіолусів. Купуючи ці квіти, необхідно читати інструкцію для посадки. Перед висадкою у відкритий грунт цибулини краще спочатку посадити в торф’яні горщики і вже після того, як з’являться пагони, посадити їх у клумби. Восени квіти викопують і цибулини прибирають на зиму.

 • . 4

  Добриво. Всі ці квіти влітку вимагають поливу і підгодівлі добривами. Навесні, коли вони починають з’являтися, використовують органічні добрива, під час появи бутонів застосовують добрива з пониженим вмістом азоту. Взимку посипають золою для нормальної зимівлі. Особливість цибулинних багаторічників в тому, що у квітів розпускаються красиві бутони. Вони завжди присутні для формування букетів у флористів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :