Як вирощувати патисони?

як вирощувати патисони?

Вам знадобиться
 • Насіння патисонів
 • Грунт
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Правила посадки насіння патисонів. Патисони дуже невибаглива і урожайна культура. Навіть маючи мінімальне уявлення про те, як вирощувати патисони, можна без праці домогтися успіхів. При прогріванні грунту до 12 градусів, а повітря до 15 градусів можна висаджувати патисони в грунт. Головне перед посадкою замочити насіння на ніч у теплій воді. Вранці набряклі насіння садять на глибину від 3 до 6 см. Однак слід враховувати, що садять насіннячко в землю гострим кінцем вгору, щоб паросток зміг прорости правильно.

 • . 2

  Важливо знати як посадити патисони правильно, щоб молоді рослини не гнітили один одного. Для цього слід садити насіння на відстані 60 см. один від одного. На відміну від перців і помідорів, насіння патисонів не обов’язково вирощувати на розсаду перед посадкою. Поради по збору і приготування патисонів. Досвідчені городники знають тисячі способів як приготувати патисони. Це настільки універсальний овоч, що його можна маринувати, солити про, тушкувати, варити з ним супи та багато іншого.

 • . 3

  Патисони дуже невибагливі в зберіганні і в сухому прохолодному місці можуть зберігатися до наступного врожаю. Досвідчені садівники знають про те, як ростуть патисони та про необхідність щорічно змінювати місце їх посадки для отримання багатого врожаю. Якщо по близькості з місцем посадки патисонів є пасіка, то все квітки рослин будуть обпилені. Як правило, збирають урожай патисонів для десертного використання, коли плоди досягнуть 5 — 7 см., а для салатів і консервування часточками зривають плоди 7 — 12 см.

 • . 4

  Про те, як маринувати патисони, існує безліч рецептів. Унікальність молодих замаринованому патисонів в тому, що за смаком вони нагадують білі гриби. Найчастіше господині маринують асорті, куди входять патисони, помідори, огірки і часточки часнику. Виростити патисони просто, знаючи їх основні переваги. Трохи зусиль і до кінця літа кожен городник збере врожай стиглих патисонів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :