Як виростити аквілегію з насіння?

як виростити аквілегію з насіння ?

Вам знадобиться
 • Грунт
 • Вода
 • Насіння
Інструкція
 • . 1

  Аквилегия або водозбірник одним з найперших розпускається на дачних ділянках. Для того, щоб у травні — червні з’явилися сині, бузкові, рожеві квіти, потрібно зайнятися посадкою насіння в лютому. Аквілегія — багаторічник, тому досить виростити її з насіння всього один раз, і можна буде щороку милуватися з весни до літа стрункими стеблами і пишними квітами рослини. Ось як виростити аквілегію з насіння: Наприкінці січня — початку лютого водозбірник сіють в розсадну ємність і прибирають на місяць — півтора в холодильник, на нижню полицю. Так насіння стратифікують. Потім потрібно дістати їх з холодильника і поставити в тепле місце. Після того, як здадуться перші сходи їх відразу ж потрібно поставити на світло. Коли мине загроза заморозків — висадити на постійне місце. Якщо сіянці ще маленькі, то цвітіння настане через рік.

 • . 2

  Не тільки квіти, а й полуницю можна виростити насіннєвим способом. І от як садити полуницю насінням: У лютому в спеціальну грунт для цієї культури висіваються насіння. Вони настільки дрібні, що можна на землю насипати трохи піску, щоб бачити їх. Тоді насіння будуть посіяні рівномірно. Грунт має бути вологою. Насіння не присипають землею. Ємності потрібно накрити плівкою і прибрати в тепло. Після проростання — на світло. Розсаду полуниці обережно пікірують у фазі 2 — 3 справжніх листочків в невеликі розсадні горщики. А в середині травня виробляють посадку кущиків у відкритий грунт на постійне місце. Можна залишити кілька рослин полуниці будинку, щоб насолоджуватися красою її цвітіння і ягодами.

 • . 3

  Ті, хто знає, як виростити бонсай з насіння, теж можуть милуватися цими прекрасними міні-деревами будинку. Просто потрібно посадити насіння бажаного дерева в грунт. А коли вони проростуть і сходи будуть великі, поступово починати формування бонсай, обрізаючи рослини.

 • . 4

  Будинки влітку прекрасно ростуть маргаритки. Для тих, хто задається питанням, як виростити маргаритки з насіння — пара рекомендацій. Насіння прекрасно проростають при + 21 градусі у вологому легкої грунті. Створивши їм такі умови, через 10 — 14 днів можна очікувати перших сходів. Через місяць маргаритки можна пікірувати в окремі горщики.

 • . 5

  Любителі примули знають, як садити примулу насінням. Проростає вона в досить прохолодних умовах, у вологому грунті при + 12 + 15 градусах. Сходи ставлять на підвіконня. А через 3 — 4 місяця розсаду можна висаджувати у відкритий грунт або посадити вдома, в окремі горщики або ємності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :