Як виростити амарант з насіння у відкритому грунті?

як виростити амарант з насіння у відкритому грунті?

Вам знадобиться
 • Насіння амаранту
 • Грунт низькій кислотності
 • Горщик
 • Мінеральні добрива
Інструкція
 • . 1

  Амарант — садова рослина, яка має пишне листя і гірлянди червоного кольору. Зустріти його можна найчастіше прогулюючись по суспільних паркам або на галявинах приватних будинків. Знаючи його декоративні і цілющі властивості, у багатьох господинь і садівників може з’явитися бажання обзавестися подібним рослиною. Можна купити готові паростки, можна виростити з самого початку самому. Для цього важливо знати як виростити амарант з насіння.

 • . 2

  Амарант відноситься до однорічним рослинам. Так як сходить він дуже довго, його вирощують розсадою. Але живучи в теплому регіоні його можна виростити в горщику або на відкритій ділянці. Почати потрібно з підготовки грунту. Амарант любить добре вентилируемую землю, тому на місце розсади добре закопати трохи пемзи або керамзиту. Якщо до втеч амарант вирішено вирощувати на підвіконні, то перед тим, як посадити насіння в горщик слід добре розпушити землю.

 • . 3

  За складом, амарант воліє некислі грунту, добре вбирають і зберігають вологу. З перших днів грунт слід удобрювати перегноєм і торф’яними масами. За ботанічним характеристикам амарант повністю ідентичний іншому садовому квітці — дельфиниумов. Тому знаючи як посадити дельфініум насінням, можна застосувати такий же догляд і для амаранту.

 • . 4

  Насіння засівати найкраще наприкінці весни. Глибина занурення насіння в грунт не повинна перевищувати два сантиметри. Місце, де були висаджені насіння, має бути в теплі і добре освітлюватися. Для цього місце посадки потрібно накрити скляною банкою або клейонкою. Новачок може поставити запитання: як краще проростити насіння — рясно поливаючи або в сухих умовах?

 • . 5

  Відповіддю послужить золота середина. Насіння необхідно регулярно зволожувати. Не варто давати насінню засихати, але й не треба заливати водою. Це може призвести до гниття паростків. Бажано використовувати ручний розпилювач, а не поливальний шланг, яким можна побити пагони. Восходи можна буде побачити приблизно через тиждень.

 • . 6

  В іншому, догляд за амарантом не така складна задача, як виростити каву з насіння або щось більш «гаряченьке». Все що йому потрібно — своєчасний полив, періодична прополка і обробка від паразитів. В осінню пору часу амаранту може не вистачати сил, в такому випадку його необхідно удобрити фосфорними і калієвими добривами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :