Як виростити бузок з гілочки: свій сад

як виростити бузок з гілочки : свій сад

Вам знадобиться
 • Держак
 • Земля
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Бузок — запашне деревце з яскравими квітами від білосніжного до темно-фіолетового відтінку. Вона прикрасить будь-який сад навесні, видаючи запаморочливий аромат і створюючи приголомшливий декор. Бузок росте без особливого догляду, довгий час зберігає свій первісний вигляд. Як виростити бузок з гілочки — завдання посильне, якщо взяти гілку немає від прищепленого дерева.

 • . 2

  Необхідно видалити всі квіти і бутони, обрізати листя наполовину, кору на черешках подряпати до деревини. Потім вмочити в корнеобразователь і посадити в парнику. Необхідна також висока вологість. Однак якщо зайві паростки бузку псують вигляд садової ділянки, потрібно задуматися про те, як видалити поросль бузку. Це можна зробити, вирив коріння бузку при перекопуванні ділянки, посушити їх небагато і закопати на глибину одного метра.

 • . 3

  Бузок — рослина з приповерхневої кореневою системою. У разі якщо хочеться, щоб бузок розрослася, багато хто думає, як розмножити бузок живцями. Потрібно, перш за все, визначити вид дерева. Деякі види розростаються при пересадці порослі. Основна умова — корінь власний материнський, оскільки у щепленого дерева поросль не є сортовий.

 • . 4

  Видова бузок розмножується насінням, також з насіння вирощують сіянці. При розведенні даного дерева, часто виникає питання, як правильно обрізати бузок, щоб сформувати акуратні кущики. Насправді, ніякого секрету в цьому немає, бузок — рослина сорняковие, невибаглива — її можна стригти все літо залежно від особистого смаку і переваги. Щоб на дереві виростали пагони, здатні зацвісти в майбутньому році, потрібно обов’язково обрізати суцвіття після отцветенія.

 • . 5

  У разі якщо бузок набридла або просто заважає на певному шматочку землі і постало питання, як викорчувати бузок, починати потрібно з рубки куща. Потім викорчовується корінь. Однак вапна бузок не так-то просто, вона народить величезна кількість бічних коренів і порослі. Щоб позбутися від них треба позбутися надземної частини порослі, присипати місця проростання сіллю, полити водою, після чого накрити землю листом руберойду. Бузок — красивий і невибагливий кущ. При правильному догляді він буде тільки радувати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :