Як виростити цинерарію з насіння?

як виростити цинерарію з насіння ?

Вам знадобиться
 • Насіння
 • Підготувати грунт
 • Висадити насіння в грунт
Інструкція
 • . 1

  Багатьох представників фауни не так важко виростити з насіння. Набагато складніше зібрати і зберегти їх не пошкодженими, забезпечивши схожість і здоровий зовнішній вигляд. Цинерарію для отримання розсади можна сіяти вже ранньою весною без особливих приготувань, так як виростити цинерарію з насіння не складно. Для цього грунт необхідно добре розпушити, розрівнявши верхній шар і висипати насіння в довільному порядку. Слід регулярно здійснювати полив, але не вимивати дрібне насіння з грунту.

 • . 2

  Для того що б забезпечити себе матеріалом для майбутніх посівів слід знати про те, як зберегти насіння правильно. Після зрізання суцвіттям необхідно дозріти і гарненько просохнути. Їх необхідно захистити від сонячних променів, дощу та інших впливів. Пізніше сухе насіння відокремлюють один від одного, прибираючи залишки листя і трав. Подальше зберігання проходить при кімнатній температурі в сухому місці.

 • . 3

  Для збору насіння важливо підібрати час, так як правильно зібрати насіння можна тільки в суху погоду. Крім того, збір необхідно здійснювати строго в термін дозрівання суцвіття, оскільки перезріле насіння просиплется на землю, а не до кінця сформувалися не проросте.

 • . 4

  Флокси чудово виглядають поряд з цинерарією і перед тим, як садити флокси насінням слід підготувати грунт. Грунт для розсади готують в березні. Великі насіння цих красивих квітів розкладають по поверхні землі і присипають, встановлюють додаткове освітлення. Після поява перших паростків починають рясний полив.

 • . 5

  Дельфініум — рослина, що сходить тільки з насіння, які правильно зберігалися. Найкраще заготовлювати їх самостійно, забезпечуючи їх перебування в легкій прохолоді до моменту засіву. Перед тим, як садити дельфиниум насінням, готують грунт. Краще, щоб його товщина була не менш десяти сантиметрів. Розкладати насіння потрібно часто, що не присипаючи, оскільки поодинці ці рослини погано сходять і часто гинуть.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :