Як виростити цінію з насіння?

як виростити цінію з насіння ?

Вам знадобиться
 • Горщик
 • Тепло
 • Насіння цініі
Інструкція
 • . 1

  Квітка майорець приголомшливо красивий. Його можна ростити як на вулиці, так і в приміщенні. Ця рослина дуже любить тепло, світло і свободу. Розмножується майорець насінням. Як виростити цинію з насіння? Якщо квітка вирощують в приміщенні, то розсаджують в горщики по декілька насіння на початку весни, а якщо на вулиці — то влітку прямо в землю в спеціальні лунки.

 • . 2

  Рослина конопля можуть вирощувати тільки ті підприємства, які мають для цього спеціальний дозвіл, тому що розведення конопель переслідується за законом. Як проростити насіння конопель? Є кілька способів. Наприклад, насіння потрібно за 24 години до посіву замочити у звичайній воді з-під крана для кращого набухання. Потім висадити в землю на маленьку глибину, можна в стаканчики, і добре полити. Через тиждень-півтора тижні повинні з’явитися сходи.

 • . 3

  Солодкий і корисний фрукт ківі давно перестав бути екзотикою на нашому столі. Його можна виростити і своїми руками. Як виростити ківі з насіння? З стиглих ківі потрібно витягнути насіннячка, дати їм просохнути, потім з’єднати їх з мокрим піском. Потім посуд з насінням треба залишити на 7 — 14 днів у теплі, а потім — у холодильнику стільки ж часу. Після цього необхідно пересадити в тару для подальших сходів.

 • . 4

  Квіти чорнобривці — дуже яскраві і симпатичні рослини. Їх теж можна вирощувати самим на дачній ділянці. Як посадити насіння чорнобривців? Насіння цих рослин необхідно намочити, потім покласти в мокру ганчірку, і помістити в целофан. Через кілька днів можна розсаджувати.

 • . 5

  Айстри — осінні квіти, що мають дуже яскраву і різнобарвну забарвлення. Їх теж можна вирощувати з насіння. Як садити насіння айстри? Їх можна висаджувати відразу в грунт, або можна спочатку посіяти в горщики, а потім, коли підуть сходи, пересадити в землю. При бажанні садівники-любителі можуть з насіння виростити практично будь-яка рослина. Якщо правильно це зробити, а потім правильно доглядати і ростити квітка або дерево, то через деякий час воно буде радувати око своїми плодами або квітами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :