Як виростити дельфиниум з насіння?

як виростити дельфиниум з насіння ?

Вам знадобиться
 • Контейнер
 • Насіння
 • Грунт
Інструкція
 • . 1

  Квіти дельфиниуми відрізняються буйством фарб, і тим, що їх можна вирощувати навіть у самих холодних умовах — вони морозів не бояться. Як виростити дельфиниум з насіння? Насіння можна купити в магазині, потім висадити в кінці зими в контейнер або довгий дерев’яний ящик. Грунт для посадки можна купити готовий в спеціалізованому магазині, а можна зробити і самим. Потім закрити склом або поліетиленовою плівкою, і поставити в нехолодну місце. Насіння дозріває протягом приблизно 20 днів.

 • . 2

  Як з насіння виростити екзотичний фрукт ківі? Для висівання годяться насіння тільки стиглих ківі. Насіння треба добре промити під проточною водою, щоб вони не зіпсувалися в процесі визрівання. Потім добре просушити насіння протягом тижня. Тепер можна на маленьку тарілку покласти шматок вати або марлі, намочити його, і покласти насіння. Ось і все. Щодня потрібно провітрювати і змочувати вату.

 • . 3

  Як виростити лобелію з насіння? Лобелія — дуже красива рослина з яскраво-синіми кольорами. Росте досить швидко, тому висівати насіння треба не раніше середини весни, інакше рослини можуть загинути або бути схильні до захворювань. Сіють насіння зазвичай в маленькі горщики або контейнери, або будь-яку іншу зручну тару. Насіння лобелії дуже дрібні, тому їх не треба встромляти в землю, потрібно розсипати по поверхні грунту. Потім накрити стандартно склом або плівкою.

 • . 4

  Для того, щоб отримати паростки рослин якнайшвидше, і щоб вони були здорові, насіння замочують. Як замочити насіння перед посадкою? У воді з-під крана, або спеціальному розчині з магазину, що містить необхідні мікроелементи для росту рослин. Замочують насіння на різний термін, в залежності від властивостей самих рослин.

 • . 5

  Глоксиния — кімнатна рослина з квітами різноманітного забарвлення. Як виростити глоксинію насінням? Досить складно, тому що стеблинки рослини дуже ніжні і слабкі. Але, якщо постаратися, то все можна зробити. Висівати потрібно стандартним способом, як і всі описані вище рослини. Величезна різноманітність кімнатних і садових рослин дозволяє садівникам проявити свою фантазію, і вибирати будь вподобане рослина з такого достатку. А якщо грамотно висівати та дотримуватися правил висадки рослин, то скоро можна буде милуватися красивими квітами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :