Як виростити еустом з насіння?

як виростити еустом з насіння ?

Вам знадобиться
 • Насіння
 • Грунт
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Специфіка вирощування еустоми. Садівники з досвідом люблять вирощувати незвичайні сорти рослин у себе на ділянці. Все частіше садівники садять на ділянці еустом і знають, як виростити еустом з насіння. Зазвичай сначал розвивають насіння під плівкою при температурі 20 — 25 градусів, потім пересаджують в горщики або на ділянку з мінімальним пошкодженням земляного кома. Еустома любить півтінь і вологий грунт і здатна рости в домашніх умовах. Ця рослина культивується і як однорічник, і як багаторічник.

 • . 2

  Способи вирощування дзвіночка. Багатьом садівникам полюбився дзвіночок і вони знають, як виростити дзвіночок з насіння. Єдина складність при його вирощуванні — це малий розмір насіння. Однак невибагливість дзвіночка і його стійкість до температурних перепадів роблять його універсальним рослиною для будь-якого квітника.

 • . 3

  Поради при вирощуванні фіалок. Багатьох приваблює фіалка, але не всі садівники знають, як виростити фіалку з насіння. Це дуже складний і трудомісткий процес. Насіння фіалок дуже малі і більше схожі на пил. Простіше розмножити полюбився сорт живцюванням. Важливо, щоб зріз був косою, а держак перед посадкою повинен постояти в склянці з кип’яченою водою до появи корінців.

 • . 4

  Особливість вирощування герані. А от у тому, як посадити герань насінням, є досвід практично у будь-садівника. Якщо висадити насіння герані в січні-лютому, можна отримати перші квіти вже в червні-липні. Герань легко розмножується насінням і живцями. У догляді за нею необхідно забезпечити своєчасний полив і захист від прямих сонячних променів.

 • . 5

  Варіанти придбання насіння. Важливо не просто знати, як виростити рослину з насіння, але і як доглядати за ним надалі, щоб воно добре розвивалося і радувало рясним цвітінням. Придбати вподобаний сорт рослини можна не тільки в квітковому магазині, а й через спеціалізовані інтернет-магазини з доставкою додому або поштою. Кожен вирощений з насіння квітка стане гідною прикрасою дачної ділянки або будинку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :