Як виростити фіалку з насіння: сорт запашна

як виростити фіалку з насіння : сорт запашна

Вам знадобиться
 • Насіння рослин
 • Грунт
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Поради з вирощування фіалки і герані. Небагато квітникарі беруться за вирощування квітів насінням. Але деякі садівники знають, як виростити фіалку з насіння і отримати рясно квітуча рослина. Насіння фіалки запашної НЕ замочують у воді, а відразу висівають у вологий грунт, намагаючись розмістити їх по всій площі горщика. Насіння присипають тонким шаром піску. Для проростання насіння горщик накривають прозорою плівкою і ставлять у світле місце.

 • . 2

  Для проростання необхідно підтримувати температуру не нижче 23 градусів. Пророслі рослини пікірують на постійне місце після появи другого справжнього листка. Багато садівники мають досвід в тому, як посадити герань насінням. Герань — одне з найпопулярніших квітучих рослин нашої смуги. Саджаючи насіння в горщик в січні-лютому, можна отримати квіти вже в червні-липні. Перевага герані в тому, що розмножується вона і насінням, а й живцями.

 • . 3

  У догляді необхідно забезпечувати своєчасний полив і захист від прямих сонячних променів. Важливо не просто знати, як виростити рослину з насіння, але і як доглядати за ним надалі, щоб воно добре розвивалося і радувало рясним цвітінням. Найрізноманітніші види рослин можна придбати за каталогом через інтернет-магазин. Особливості вирощування еустоми і дзвоника. Все частіше садівники садять на ділянці еустом і знають як виростити еустом з насіння.

 • . 4

  Як правило, насіння пророщують під плівкою при температурі 20 — 25 градусів, потім пересаджують в горщики або в грунт на ділянка з мінімальним пошкодженням земляного кома. Еустома любить півтінь і вологий грунт і здатна рости в домашніх умовах. Багатьом садівникам полюбився дзвіночок і вони знають як виростити дзвіночок з насіння. Єдина складність при його вирощуванні — це малий розмір насіння. Однак невибагливість дзвіночка і його стійкість до температурних перепадів роблять його універсальним рослиною для будь-якого квітника. Кожен вирощений з насіння квітка стане гідною прикрасою дачної ділянки або будинку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :