Як виростити гібіскус з насіння?

як виростити гібіскус з насіння ?

Вам знадобиться
 • Насіння гібіскуса
 • Субстрат
 • Контейнер
Інструкція
 • . 1

  Гібіскус — це чарівне, рясно квітуча кімнатна рослина, що відбувається з тропічної частини Індонезії і Південного Китаю. Можливо тому, найчастіше, гібіскус називають китайською трояндою. Існує до 300 видів і гібридів цієї рослини з сімейства мальв. Тим, хто знає, як виростити стевію з насіння, виростити гібіскус буде нескладно.

 • . 2

  Саджати гібіскус бажано ранньою весною. Для посадки будуть потрібні насіння. Якщо вчасно зібрати насіння з зів’ялої квітки, поки не сталося самосіву, то можна виростити рослину з них. Але краще купити їх у магазині, так як заготовити насіння самостійно досить важко.

 • . 3

  Насіння слід підготувати, а саме замочити їх на добу в препараті, призначеному для збільшення схожості рослин. Потім майбутні паростки, вони виглядають приблизно так само, як виглядає насіння конопель, потрібно укласти, на змочену у воді і складену в декілька шарів, бавовняну ганчірочку. Ганчірочку треба покласти в поліетиленовий пакет і прибрати в тепле, але світле місце. Раз на добу слід відкривати пакет, провітрювати і переглядати насіння на предмет всхода. У міру проростання, насіння потрібно садити в окремі стаканчики, а потім і контейнери. Так як виростити кипарис з насіння можна також, як і гібіскус, то цей спосіб підійде і для нього.

 • . 4

  Розмноження гібіскуса насінням іноді дає несподівані результати. Не завжди квітка, вирощений з насіння, має характеристики материнської рослини. Новий гібіскус може мати інше забарвлення квіток або іншу форму пелюсток, тоді як при розмноженні живцями, кінцевий результат передбачуваний на 100%. Тому, завжди має сенс задуматися, як виростити гібіскус з семянах діленням куща.

 • . 5

  Гібіскус — дуже красиве кімнатна і садова рослина. Кожен квітникар зможе вибрати собі сорт до душі і насолоджуватися красивими яскравими квітками в саду або будинку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :