Як виростити гострий перець в теплиці?

як виростити гострий перець в теплиці?

Вам знадобиться
 • Багато вологи
 • Помірні температури
 • Маленькі горщики
 • Ножиці для підрізання
Інструкція
 • . 1

  Наука про те, як виростити гострий перець, починається з уміння посадити насіння. Це робиться в лютому і березні. Посадивши по два насіння в кожен горщик, можна починати доглядати за рослиною. Температура в теплиці повинна доходити до 21 — 24 градусів. Гострий перець дуже любить велику кількість тепла, повітря і світла, а не любить він спеку, застій води, холод і вологу на плодах і листі.

 • . 2

  Питання про те, як поливати розсаду перцю, вже не здасться таким простим. При температурі в теплиці вище 13 градусів полив повинен бути помірним в постійному режимі. Якщо ж температура виявиться низькою, полив слід скоротити. Урожай можна збирати, починаючи з липня і до жовтня. Світло-зелені плоди можна знімати тоді, коли вони стануть досить великими і хрусткими. Але все ж найбільш насичений смак перець знайде вже після почервоніння.

 • . 3

  Якщо після виконання всіх вказівок все ще стоїть проблема, як виростити хороший урожай перцю, можна спробувати пересаджувати розсаду в горщики діаметром 8 сантиметрів. Коли стебло підросте, можна перемістити його в більш об’ємні горщики або навіть в мішки для розсади (під два-три куща в кожний).

 • . 4

  У випадку з високими сортами перцю, слід задуматися про те, як правильно формувати перці. Для початку потрібно прибрати все листя, пасинки, бутони і квіточки до розвилки стебла. При цьому потрібно стежити, щоб в розвилці не було більше двох відростків. Тільки в кінці липня необхідно закріпити прищіпкою всі кінці гілок, щоб зупинити подальше зростання кольорів. Важливо також прибрати плід, який буде рости в розвилці: надалі він буде гальмувати зростання рослини.

 • . 5

  А от якщо городникові невідомо, як правильно посадити солодкий перець, він повинен запам’ятати, що насіння замочувати не треба. Ємність для розсади повинна не пропускати вологу, і взагалі земля повинна бути добре зволожена. Вологу землю потрібно присипати сухою. Насіння солодкого перцю не треба поливати до того, як з’являться сходи. А як тільки вони з’являться, розсаду потрібно помістити в більш прохолодне місце і як і раніше не забувати про високу вологості. Важливо не садити гострий перець поруч з солодким: від цього кожен втратить свій індивідуальний смак. Свіжі плоди можна заморожувати і досить довго зберігати. При цьому смак гострого перцю стає ще більш пекучим і насиченим.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :