Як виростити лобелію з насіння?

як виростити лобелію з насіння ?

Вам знадобиться
 • Насіння лобелії
 • Вода
 • Грунт
 • Сонячне світло
Інструкція
 • . 1

  Саме квіти найбільше милують наше око на присадибній ділянці. Період їх цвітіння перетворює сад в райський. У природі не так багато рослин з квітками блакитного кольору, один з них — лобелія. Якщо ви хочете доповнити ваш сад блакитними відтінками слід знати, як виростити лобелію з насіння. Безглуздо не скористатися насінням квітів, які ми вирощуємо в клумбах в саду. Але щоб на наступний рік ваші улюблені квіти радували око, необхідно знати як правильно зібрати насіння, як замочити насіння перед посадкою.

 • . 2

  Є кілька способів вирощуванні лобелії з насіння. Ось один з них. Насіння рослини досить дрібні, поглиблювати в грунт їх не варто. Насіння проростає на поверхні. Полив проводити за допомогою обприскувача. Накривати плівкою на ніч, і вранці провітрювати ємності з насінням.

 • . 3

  Як виростити глоксинію насінням, щоб він радував нас на присадибній ділянці чи вдома? Зробіть борозенки в пропареної грунті, розкласти насіння і присипати зверху сухою землею. Прибрати ємність з насінням в прохолодне місце. Через 10 — 12 діб дістати, поставити в тепле світле місце. Глоксиния — красивоцветущєє рослина, яка затьмарить своєю пишністю всіх мешканців вашого підвіконня або клумби.

 • . 4

  Багато дачників задаються питанням, як виростити дельфиниум з насіння. Нічого складного в цьому немає. У ємності з вологою землею закопуємо на невелику глибину насіння. Накриваємо плівкою, чекаємо сходів. Садівництво допомагає зняти емоційну напругу, втому. Земля забирає всю негативну енергію і дає заряд життєвих сил. Можна в своєму саду або в домашніх умовах вирощувати не тільки квіти, а й плодові дерева. З екранів телевізорів то й справа віщають про те, як з насіння виростити ківі, лимони. І все це абсолютно реально. Буде потрібно лише трохи часу, знань ну і звичайно ж бажання долучитися до природи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :