Як виростити насіння будинку на розсаду?

як виростити насіння будинку на розсаду?

Вам знадобиться
 • Квіти
 • Насіння
 • Пікіровка
 • Петунія
 • Схожість насіння
Інструкція
 • . 1

  Квіти є головною прикрасою любогосадового ділянки. Природа наділила квіти різноманітними відтінками і чудовими ароматами. Селекціонери постійно виводять нові сорти відомих рослин, дивуючи і радуючи квітникарів-аматорів. Найбільшого поширення отримала петунія. Її невибагливість і жаростійкість дозволяють насолоджуватися красивими клумбами з весни до пізньої осені. Часто завзяті квітникарі самі намагаються вирощувати насіння полюбилися рослин.

 • . 2

  Як виростити насіння вдома? Щоб отримати якісне насіння, необхідно пройти кілька етапів. Спочатку насіння перевіряються на схожість. Потім потрібно підготувати землю для посіву та створити сприятливі умови для правильного розвитку розсади. Важливо дотримуватися термінів посадки розсади на постійне місце, адже потрібен час не тільки для цвітіння, а й дозрівання насіння. Якість насіння багато в чому залежить від погодних умов і правильного зберігання.

 • . 3

  Щоб квітучі рослини радували все літо до перших заморозків, а не зацвітали, коли починається сезон дощів, насіння треба сіяти вчасно. Як правильно сіяти насіння? Городню або покупну землю змішують з торфом, листовий землею, пропарюють і насипають в контейнери. Для стоку зайвої води в днище кожного шухлядки потрібно зробити отвори. При можливості насіння пророщують. У фазі двох-трьох справжніх листків розсаду пікірують. Пікіровка стимулює розвиток додаткових коренів.

 • . 4

  З великими насінням простіше мати справу. Їх легко перерахувати і помітити паличками місце посадки. А як посадити насіння петунії? Посів насіння в розсадні ящики починається на початку березня. Дрібні насіння перемішують з піском і розсівають по злегка ущільненої поверхні землі і прикривають ящик плівкою. Насіння петунії сходять на світлі, присипати землею їх не можна. Поливають насіння за допомогою дрібного сита. Гранульоване насіння висівають у торф’яні стаканчики і поливають піпеткою.

 • . 5

  Кожен квітникар зацікавлений. Щоб усе посіяне насіння зійшли. Як перевірити насіння на схожість? Якщо насіння багато і вони не дуже дрібні, то відраховують сто штук, розкладають на вологій ганчірочці і чекають кілька днів. Скільки насіння проросло, такий і буде відсоток схожості. Якщо насіння мало, то доведеться взяти 10 — 20 штук. Відсоток схожості буде не таким точним, але буде очевидно, проростає насіння чи ні. У кращому випадку насіння проростає дружно і швидко. Це говорить про їх високу якість.

 • . 6

  При настанні стійкого тепла насіння многіхрастеній висівають відразу в землю. Як садити квіти насінням? Приблизно за тиждень до посіву роблять борозенки. Вони встигають добре прогрітися на сонці. Перед посівом їх рясно проливають теплою водою, чекають, поки вона вбереться, іраскідивают насіння. Великі насіння садять через кожні 10 — 15 см. Дрібні насіння сіють однією лінією. Сходи, що з’явилися суцільний зеленої щіткою, проріджують вручну, залишаючи найміцніші і добре розвинені рослини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :