Як виростити огірки на лоджії?

як виростити огірки на лоджії ?

Вам знадобиться
 • Насіння огірків
 • Насіння кукурудзи
 • Грунтова суміш
 • Добрива
Інструкція
 • . 1

  Зелень, вирощена на підвіконні — цим уже нікого не здивуєш. А як бути з огірками, вирощеними в квартирі? При великому бажанні і таке можливо. Адже дуже часто розсаду для дач вирощують не тільки в теплицях, але й у звичайних домашніх умови. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що не тільки розсаду реально виростити в будинку, а й повноцінне рослина, що приносить плоди.

 • . 2

  І так, як виростити огірки на лоджії? Насіння в спеціальну грунтову суміш можна висаджувати, починаючи з лютого. Після їх посадки (в форму, пластикові стаканчики і пр.) необхідний полив у міру висихання грунту. Як тільки з’являться перші паростки, огірки слід помістити на світле, тепле місце, куди проникає сонячне світло і відсутні протяги. Проростає розсада протягом 25 днів, після чого висаджується і визначається вже на постійне місце.

 • . 3

  Для огірків потрібна опора. Тому питання «Як садити огірки з кукурудзою?» актуальне для багатьох дачників, адже кукурудза виступає в ролі природного опори, яку просто садять поруч. Але як вирішити питання опори для огірків на лоджії? Для цього в горщик можна помістити спеціальну пластикову підставку для плетіння, або протягнути мотузку від горщика до стелі, по якій зможе плентатися огірок.

 • . 4

  Вирощування огірків в шкаралупі — чи реально це? Як виростити огірки в шкаралупі? Дійсно існує такий спосіб вирощування. В даному випадку в половинку яєчної шкаралупи насипається грунтова суміш і садиться насіння огірків. За настанні моменту висадки на постійне місце, огірок поміщається в новий грунт разом зі шкаралупою, яку потрібно трохи розчавити, що б вона потріскалася. Такий метод простіше звичайної висадки, та ще й шкаралупа є джерелом кальцію.

 • . 5

  Як прискорити зростання огірків — часто дуже важливе питання. Вирішується він за допомогою спеціальних добрив. Вибір їх дуже великий, тому часто визначальним чинником є їх вартість. Важливо пам’ятати про регулярність процесу добрив — це стосується і періоду вирощування розсади, та періоду зав’язі кольору і отримання плодів. Більш швидким є вирощування під плівкою.

 • . 6

  Як виростити огірки під плівкою? Даний метод передбачає вирощування огірків, як насінням, так і у вигляді розсади, у відкритий грунт. Але не зовсім відкритий. Частина, підготовлена для висадки, повинна бути покрита плівкою натягнутою на каркас (найчастіше тунельного виду). Під плівкою температура піднімається більш висока, ніж на відкритому грунті, і за рахунок цього зростання огірків більш прискорений.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :