Як виростити огірки в теплиці?

як виростити огірки в теплиці ?

Вам знадобиться
 • Насіння огірків
 • Земля
 • Теплиця
 • Садовий інвентар
 • Добрива
Інструкція
 • . 1

  Як виростити огірки в теплиці — в помірних і північних районах Россі, потрібно спеціальне укриття — теплиця, щоб виростити огірки. Теплиці бувають всіляких форм і розмірів, закриваються теплиці склом, плівкою, стільниковим полікарбонатом. Як посадити огірки в грунт — спочатку потрібно підготувати грунт. Потрібно перекопати грядки, прибрати всі бур’яни і коріння інших рослин. Після приступати до створення так званої теплої грядки, оскільки насіння, посаджені в холодний грунт, гинуть. Для цього в грядці копають неглибоку траншею, на глибину приблизно один — півтора багнета лопати. На дно траншею укладається коров’ячий гній з додаванням кінського. Зверху гній засипається грунтом. Грядка розгладжується граблями, і після цього приступають до посадки насіння. Насіння краще всього використовувати гібридні, призначені для вирощування в теплиці.

 • . 2

  Як висаджуються огірки — насіння закладаються в грунт на глибину 2 — 3 см. На 1 квадратний метр можна сіяти по чотири насінини. Після посадки важливо дотримуватися температуру в теплиці. Так як при температурі + 12 градусів і менше огірки не проростають, при температурі + 18 — 20 градусів, ростуть украй повільно. Оптимальна температура для пророщування огірків повинна бути в межах + 25 — 30 градусів. Залежно від погодних умов необхідно відкривати або навпаки щільно закривати теплицю. Так як під впливом сонця температури в теплиці може сильно підвищитися, що призведе до загибелі рослини. Важливо дотримуватися і поливальний режим посіву весь час повинна залишатися вологою, але не потрібно заливати грядку з огірками, бо це призведе до загнивання насіння. Поливати огірки слід теплою водою. Після посадки через три — чотири дні в грядку з огірками потрібно внести аміачну селітру з розрахунку 15 — 20 грам на 1 метр квадратний.

 • . 3

  Так як вперше дні огірки інтенсивно споживають азот із грунту для свого розвитку. Коли з’являються перші паростки, необхідно їх обережно підв’язати, так як огірки в процесі росту тягнуться своїми петлями вгору. Підв’язуються огірки не туго, щоб не пошкодити стебло, під сім’ядольними листям. У процесі росту огірки інтенсивно споживають калій. Тому в грунт необхідно додати суперфосфат і азотнокислий калій з розрахунку 20 грам на 1 метр квадратний. Щоб огірки давали багато врожаю, їх необхідно прищипувати, або як кажуть по-іншому формувати петлі. Як прищипувати огірки правильно — потрібно залежно від сорту огірка прищипувати. З пазух близько нижніх листків прибирають бічні пагони, які знаходяться в заточном стані. Найкраще обрізати зайві петлі, після шостого аркуша так щоб з усієї рослини залишалося по три — чотири петлі. Якщо огірки запилюються за допомогою комах, то тоді потрібно залишати за однією двом петель з усієї рослини. Пошкоджені петлі і сохнуть так само необхідно видаляти. У зонах росту рослини залишайте тільки ті петлі, з яких планується отримання врожаю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :